Problem z MP4

Witam wszystkich, jak widać jestem tu nowy. Mam otóż taki problem… Posiadam Odtwarzacz MP4 Digital Player, który służy mi już dobry rok. Właściwie to służył… Oto jego parametry.

MP4 Digital Player

Version: V1.05A

Update: 2008/09/27

Memory Info: 191 4M/1933M

Pojemność: 2 GB

Jeśli chodzi o markę… to tak właściwie na pudełku i odtwarzaczu pisze tylko MP4 Digital Player. Nie wiem czy to jest marka, czy to jakaś dziwna podróba.

Niedawno temu ściągnąłem sobie audio-book Władca Pierścieni. Podzieliłem go sobie na części, i nagrałem pierwszą (ok.1 GB). Wszystko działało idealnie, ale gdy przyszła kolej na drugą część(również o wielkości 1GB) moją MP4-kę coś trafiło… Włącza się normalnie, ale gdy włączę opcję Video, E-book, Foto sama się wyłącza, a gdy włączę opcję Audio włącza się dobre 5 min, a gdy się włączy to głupia zmiana piosenki tyleż samo trwa, a przy okazji nie ma dźwięku. To nie wina słuchawek, gdyż sprawdzałem je kilka razy. Nie wiem czy to jest wina systemu w MP4-ce. Jeśli tak, to mógłby mi podać możliwość rozwiązania tego problemu? Z góry mówię, że MP4 nie jest już od dawna na gwarancji.

Z góry dzięki.

Może przyczyna leży w zbyt dużej ilości muzyki na mp4.

W środku może mieć takie podzespoły które nie wyrabiają,. Sprawdź jej działanie na pustym dysku.

Właśnie to zrobiłem. Problem pozostał.

Varcetii ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sprawdzałeś twardy reset?

t.j wyjmij baterie i odłóż na kilka minut. Wszystko powróci do ustawień fabrycznych, powinno pomóc.