Problem z mp4

Witam kupiłem mp4 : http://www.allegro.pl/item119172917_odt … _wawa.html ten o to i przyszła płytka na której jest oprogramownie i tak jak kolega niżej ma wirusa ja też mam i nie moge w ogóle tego programu uruchomić :frowning: nie moge też nic zrzucić na plyaera jako na dysk wymienny prosze o pomoc błagam:(

Wyłącz antywirusa i odpal

no właśnie nei mam wogóle antywirusa ale program i tak nie chce działać:/

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 15:11

prosze o pomoc nie moge tez nic zrzucić na niego bo chce jako na dysk wymienny to pisze mi taki komunikat Nie Można Skopiować Simple Plan - Perfect : Nie można odnaleźć określonego pliku Sprawdź czy ścieżka i nazwa plku są poprawne pomocy prosze:(

A próbowałeś Windows Media Player 10/11. Prawidłowo wykrywa go w menadzerze urządzeń. Jeśli znasz model urządzenia to ściągnij stery z neta

nie nie próbowałem a Pan może gg jak tak to bardzo prosiłbym o nr tam byłoby lepiej :slight_smile:

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 16:26

xp nie obsługuje tego odtwarzacza mam windowsa 2000 więc to tego nie zainstaluje windowsa media player 10 a nie ma sterowników do teog modelu:(

Może spróbuj skontaktować się ze sprzedawcą?

kontaktowałem sie nie odzywa sie wogóle nie daje odpowiedzi żadnej:/

No to prawdopodobnie jest oszustem i już się nie odezwie…

no to w takim razie odsyłam odtawarzacz bo gwarancja jest podpisana na rok i pieniądze ma mi zwrócić

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 18:04

ludzie pomóżcie błagam Was :(((((