Problem z msi p45 neo2 Fr (kompa nie wstaje)

witam panowie oraz panie

moj problem jest nastepujacy zakupilem ta plyte msi neo2 FR jakis tydzien temu kilku dobrych opiniach na jej temat. Moj problem to ze system podnosi się raz na 20 razy…poczym Przed pojawieniem się pulpitu reset i tak w kółko…Co najlepsze to bez OC rowniez bardzo czesto nie pojawia sie typowy ork z logo msi (ten symbolizujacy ta plyte) i znow restart i tak w kolko. Niemam zielonego pojecia czym to moze byc spowodowane na poczatq myslalem ze to wina napiec wiec mojego GPS 450 zmienilem na na chiefteca 750 ale to samo nawet sysstemu nie bylem wstanie wgrac wiec kolejno poszlo do eliminacji grafa no iwsadzlem ge forca gainwarda 9600 i juz jakos system postawilem wszystko ladnie pieknie do momentu jak wsadzielm mojego radka 4850 tez geinward on mi na poczatku nie chcial wystartowac ( ale to byla moja wina bo na jednej lini poidlaczylem 4 rzeczy czyli dysk nagryware i karte ktyora ma dwa wejscia ) wiec po odpieciu nagrywary wszystko ladnie poszlo po podlaczeniu 2 lini na ktora poszedl dysk i nagrywara wszystko ladnie poszlosystem wstal zainstalowalem wszystkie stery od plyty restart pieknei wszyskto wlazlo wiec poszly stery do grafy i odtej pory :-/ nic sien ieda zrobic ciagle restarty przed pojawieniem sie pulpitu :-/ nawet po zmianie grafy :-/ na tego 9600 :-/ kolejna rzecza ktora sprawdzalem byly pamieci czyli te g skill 800 cl 4 :-/ zmienilem je na analogiczne ocz reaper i dalej [gluteus maximus] :-/ ( calosc moje sprzetu zostal przetestowana na takim samym procku jak moj tyle ze na asusie p5q e i wszystko smiga :-/) qrka niewiem co jest grane moze masz jakis pomysl czy odrazu oddawac plyte na gwarancje czy moze to byc wina procka ? . Moj sprzet to Msi neo2 fr ,q6600 na natym ninja mini , p[asta arctic silver 5 , grafa gainward 4850, 2 2gb g skill 800 cl 4 ,dysk samsung 500gb 16 cache . zasilacz chieftec gps 450 (testowane na 750) czekam terazna dark power pro 600 Pozdrawiam serdecznie ( czego to moze byc przyczyna bo juz mi rece opadaja :-/ )

Trochę to chaotycznie napisałeś ale z tego co wyczytałem to na asusie twój cały sprzęt działał?

Jeśli masz taką możliwość to wymienić tylko płytę główną a całą resztę zostaw i sprawdź czy działa jeśli będzie OK to twoja MSI do wymiany.

Faktycznie że chaotycznie.

Nigdy nie polecam od razu zmieniać części, grzebać i dodatkowo narażać się na dodatkowe koszty oraz stratę czasu.

Wymieniłeś płytę główną a na dysku masz stare sterowniki i śmieci. :o

Najlepszym rozwiązaniem będzie format dysku C / tam gdzie masz system / i ponowna instalacja systemu.

Póżniej instalujesz wg. kolejności :

  1. odpowiednie sterowniki do chipsetu nowej płyty głównej - Chipset.

  2. sterowniki do karty dżwiękowej.

  3. sterowniki do karty graficznej.

  4. pozostałe - jeżeli są potrzebne.