Problem z mulącym androidem 4.1.2


(Kubatyka) #1

Witam mam taki problem, kupiłem niedawno samsunga galaxy ace 2 z androidem 4.1.2. Od samego początku działa niewyobrażalnie wolno, nic nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, nawet przy przeskakiwaniu kart w menu telefon się zacina. Co robić ?


(lordjahu) #2

Powyłączaj programy w tle.

Korzystasz z aplikacji pochłaniających pamięć operacyjną ?


(Kubatyka) #3

raczej nie :confused: zrobiłem dzisiaj znowu reset i jeszcze nic nie zainstalowałem i dalej wolno działa. Np apka quizwanie co chwila przy jej włączaniu zacina się tak, że przez menadźer muszę ją wyłaczyć i dopiero w tedy się poprawnie włączy ( po tym zabiegu oczywiście apka ładuje się też ługo)


#4

Masz zainstalowaną taką aplikację jak Greenify? Wyłączasz aplikacje, które działają w tle. Do pobrania w sklepie Google Play. 


(Kubatyka) #5

też nie pomaga :confused: jak byłem u kolesia, który naprawia telefony mówił mi że mi może nowe oprogramowanie wgrać no ale wydaje mi się że anroid 4.1.2 to najnowszy na ace 2 a poza tym trzeba by wybulić 40 zł co mi się średnio uśmiecha :wink:


(pio_95) #6

Warto jeszcze porównać działanie telefonu z i bez włożonej karty pamięci, skaner multimediów przy chińskich 8GB class 2 potrafi przymulić.


(Kubatyka) #7

nic nie pomaga :confused: wg was warto oddać telefon na serwis ? mam gwarancje że później bedzie dobrze śmigać ?


(lordjahu) #8

 

To czemu sam tego nie zrobisz ?

Odin i po sprawie :slight_smile:


#9

Koleś w serwisie też odpali Odin’a i jeszcze będzie chciał za to 4 dyszki :) 


(Kubatyka) #10

a mozecie podrzucić jakaś stronke albo sami napisać jak za pomocą odina zrobić to ?


#11

Proszę bardzo, chyba łatwiej się nie da :) http://forum.android.com.pl/f410/wgrywanie-softu-przez-odin-4-42-dla-samsunga-gio-87894/ a tutaj w postaci video https://www.youtube.com/watch?v=z61eF5apGpY


(Kubatyka) #12

super dzięki wielkie jutro to spróbuje zrobić :wink: