Problem z multiplayer san andreas

siemka.

mam problem z laczeniem sie do serwera gta san andreas, sciaglem wersje sa-mp 0.2.2 R2 i kiedy klikam connect do serwera to nic sie niedzieje poprostu nic.

niewiem w czym problem nieinstalowalem zadnych nowych modow i jestem pewien ze sa-mp zostal dobrze zainstalowany

Musisz jeszcze ściągnąć Serwer dla windows

mam problem !!

mam program na multipaljer a jak sie whodzi na ip serw?? :frowning: :frowning: powiec

kamilo666 , Uruchamiasz SAMP > wchodzisz w zakładkę Internet > wybierasz server i 2x lpm na serw > klikasz connect

Poprzednio wpisujesz imię w Name(na górze okna).

PS. Popraw błędy…

whodze moze sie da??

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 16:50 został dopisany post przez kamilo666

weszlem na strone http://www.sa-mp.com/ i nic niema

???

Ale ja niechce zalozyc serwera tylko polaczyc sie do serwera

walasnie tak robilem i jak klikam connect to nic sie niedzieje

A włącza się samo GTA, bez Multiplayera??

tak

Bo z sa-mp teraz są jaja, zamykają stronę i wszystkie serwery się wyłączają i znowu ja otwierają i serwery działają lecz trzeba wszystko na nowo ustawiać, sa-mp powoli zaczyna upadać bo odeszli niektórzy projektanci sa-mp i tak się dzieje, a hakerom się nudzi to mają zabawę ;/

a sa jakies inne programy do multiplayer

Są: http://gtasite.net/005012,downloadcat.html

prawdopodobnie wiem co moze powodowac to ze niechce sie wlaczyc:

  1. moze musze jakas poprawke do wersji 0.2.2 R2 sciagnac??

  2. a to najbardziej prawdopodobne: jak pierwszy raz wlaczylem program to moj kaspersky internet security zapytal mi sie tam cos o ten program i ja kliklem zablokuj albo zakończ. a jak sciaglem starsza wersje 0.1b bo tez mi sie o to zapytal i dalem akceptuj i dzialal ale mi bardzo zalezy na tej nowej wersji i dlatego wiecie moze jak to odblokowac???

  1. Ściągnij tą poprawke i jeszcze są tam servery to też ściągnij.

  2. Zablokowałeś i dlatego się nie chce połączyć. Odblokuj SAMP.exe

ale jak odblokowac

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 14:05 został dopisany post przez Diko

:frowning:

Niech ktoś inny to napisze, bo ja niewiem jak odblokować, bo nie mam KIS.