Problem z muszkami

ja rozgniatłem muche (na środku ekranu) i wygląda ona jak znaj równości, podejrzewam że to jej skrzydełka. czy jestem w stanie się tego w jaki kolwiek sposób pozbyć lub żądać reklamacji? prosze o odpowiedź

Tego nie wiem, ale mam przyklejone siatki przeciw owadom z Biedronki (dwie w opakowaniu za 10 złotych) na wszystkich otwieranych oknach i mam święty spokój, a owady mogą wlatywać tylko przez otwarte drzwi balkonowe lub wyjściowe. Myślałem że to będzie szajs na krótko, ale trzymają się cały miesiąc jak zamontowane. Z chęcią zgarnąłem za tą cenę nawet białe, jak po kilku dniach czarne się wyprzedały, bo codziennie musiałem łapać komary. Wlatywały nawet po ciemku, a teraz nie mogą i nie zamykam okien po samym zajściu słońca z włączonym światłem w pomieszczeniu. Normalnie tylko pojedyncze meszki i inne małe robactwo może przejść. Bardziej w temacie… Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby muchy wlatywały do wnętrza monitora, a nawet nie wiem czy w starym NEC’u z szarą ramką by dały radę wejść głębiej