Problem z Muzyką i innymi aplikacjami w Xperii x8


(Norbik95) #1

Siemankoo. Mam dylemat. Kiedyś miałem androida 2.3.7, bodajże CM7 czy jakoś tak... Teraz mam 2.3.7 GingerXperia V21b. Jak się okazało ten drugi jest do ....

  1. Ten ROM GingerXperia ma takie coś, że jak słuchasz muzyki, dostaniesz smsa i jak chce odczytać to muzyka się wyłącza... W tamtym pierwszym tak nie było... Można to jakoś wyłączyć? Że słucham muzyki, dostaje smsa czytam, może odpisze i gitara... Tak samo jest w tej aplikacji "Messenger" od Facebooka. W tym pierwszym było normalnie, w tym drugim ROMIE jest tak, że pisze z kolegą, nagle mi się wyłącza, launcher tak jakby się jeszcze raz włączał, bądź odświeżył, po czym muszę jeszcze raz włączać i pisać wiadomość od nowa...

Uprzedzam, że patrzyłem w ustawieniach "Uruchomione Usługi". Mam tylko włączone takie jak: Ustawienia, domyślne wprowadzanie tekstu (klawiatura), DSPManager (od głosnika, słuchawek, itp.), Sony Ericsson- strona główna (Launcher) i najczęściej Usługi Play.

  1. Jakbym chciał wgrać innego androida (na pewno 2.3.7) to tak samo jakbym miał 2.1? Że xRecovery, install zip from SD card, itp.?

Trochę się rozpisałem, w razie czego dzięki za pomoc!


(Agatonster) #2

Norbik ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.