Problem z myszą po updatku

Witam !

Otóż mam problem, moja mysz spadła z 1 metra, po chwili zaczął się problem. Lewy przycisk myszy zacina się czasami np chcę wejść w folder klikam dwa razy i nie wchodzi mi w folder :confused: Słychać dźwięk tego kliknięcia. Komputer mam przeznaczony do grania w gry, więc mysz jest mi niezbędna. Co może być tego przyczyną ?

Obrażenia poupadkowe? :stuck_out_tongue:

Mogło się coś połamać, przeskoczyć, wyskoczyć, odgiąć itp.

Rozkręcić, zobaczyć, naprawić co to powoduje, pewnie coś wyskoczyło lub się złamało. Lub kupić nową mysz.

no tak, tylko że czasami się przycina a nie cały lewy przycisk nie działa :? , a to pech gwarancji nawet nie mam

Kup nową… :stuck_out_tongue:

to ci nie szkodzi rozkręcić :smiley:

jeżeli to niebyła myszka za 100zł(w co wątpie) to kup nową nawet nie masz po co się paprać myszki są nawet po 5zł jeżeli chcesz byle jaką a działać wszystkie tak samo działają. ja kiedyś używałem myszke z kauflandu i bardzo dobrze mi się nią grało teraz korzystam z NGS Shuttle i jest tylko mała różnica.

rozkręcałem niby wszystko chodzi, zastanawiam się czy to może być kabel, ale chyba nie, chodzi o to że nie chcę jakiejś byle jakiej tylko taką porządniejszy miałem, te tańsze jakoś szybko mi padały.

Prawdopodobnie kupię nową myszkę A4Tech Xgame Xl-740K, wcześniej używałem ngs vamp zapłaciłem za nią 129 zł teraz chodzi po 70 zł