Problem z mysza

Stara mysz mi "zdycha"a kupiona kiedys(niezbyt to byl wtedy przemyslany zakup)za nic nie chce sie ruszyc.Jest to"Sphere FX radio Mouse-MT106)-zainstalowalam program z dyskietki 4D Browser Mouse ale sluzy on,jak dobrze rozumiem tylko do skonfigurowania funkcji.Czy potrzebuje jeszcze jakichs sterownikow?Swiatelko na diodzie miga czyli powinno byc ok ale kursor na monitorze stoi w miejscu.

mysz8yv.th.jpg

Jest to mysz Media - Tech domyslam sie moj kolega mial tom sama najlepiej wywal ten program u niego powodowal zawieszanie kompa :cry: A to wszytsko prawktycznie mozna zrobic bez tego badziewia.

A sterownikow zadnych nie musisz miec :roll:

A mysz USB czy PS2 i jak podpięta.

Jak tam baterie.

Mysz napewno sprawna.

Odinstaluj całe oprogramowanie co mysz,menadzer urządzeń i odinstaluj wszystko co mysz i restart kompa,niech zainstaluje stery systemowe i sprawdź.

Na załadowanym systemie nieraz trzeba zresetować mysz i nadajnik przyciskami,jeśli takowe posiadają.

Pomoc - poczytaj o ustawieniu biosu.

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?p=202137#202137

Mysz PS2,baterie nowe,czy sprawna?-mam nadzieje,ze tak bo wcale nie byla od zakupu uzywana.Teraz uzywam takiej byle jakiej,ktora dostalam z kompem-Mint-i w panelu sterowania>Mysz-jest wpis i ze dziala ok,do Biosu nie bede wchodzic na razie bo sie na tym malo znam.Nie powinna sama dzialac po podpieciu?

Z myszami PS2 jest różnie.

Ostatnio też miałaś mysz podłączoną do PS2.

Myślę że nie robiłas wymiany myszy na wyłączonym kompie.

I trzeba ją sprawdzić na innym kompie.

I trzeba usunąc z kompa wszystko co mysz,restart i puścić ją na sterze sytemowym.

I nieraz trzeba wgrać świeży system z podłączoną tą myszą aby zaskoczyła.

I nieraz nie będzie chodzić z daną płytą główną i już.

Zastosować przejściówkę PS2/USB.

Ok,dzieki-nie bede sie wobec tego nia dalej zajmowac bo mnie wkurza,mam chetnego na nia to mu zaraz dam w prezencie i niech sam walczy.Prosze o propozycje jaka kupic,zeby nie bylo az takich problemow?

Złączono Posta : 07.07.2005 (Czw) 19:42

Podpinalam na wylaczonym,a ma byc na wlaczonym?Ale tak i tak nie dziala.Probowalam z przejsciowka i bez(mam za krotki kabel wiec uzywam przejsciowki)

Koledzy podpowiedzą w sprawie myszy.

Ja tylko tak dodam do tego - ostatnio strasznie walczyłaś z systemem i szkodnikami,przemyśl postawienie świeżego systemu lub przywrócenie z dobrej kopii, bo podejrzewam że różne dziwne rzeczy będą Ci się dziać z kompem.

PS2 - zawsze na wyłączonym kompie.

bezprzewodowa lub przewodowa POLECAM :smiley: