Problem z myszą

Witam.

Dzisiaj mój komputer wrócił z serwisu. Był tam, gdyż wymieniali płytę główną z procesorem. Cała reszta została bez zmian, nawet dysk twardy, LECZ został sformatowany cały system.

Musiałam więc przeinstalować wiele rzeczy, gdyż zostały one “uszkodzone” bo miały kilka plików na dysku C, które wywaliło. No i tak m. in. było z Heroes of Newerth.

Odinstalowałam i zainstalowałam zupełnie na nowo. Grę włączam i już widzę, że coś jest nie tak. Myszka dziwnie reaguje - gdy chce coś kliknąć to muszę ją przesunąć ok. pół centymetra w prawo, wtedy mogę już kliknać.

Nie trudno jednak się domyślić, że ciężko tak na “czuja” grać. Już nie wspomnę o tym, że ekran nie jest nieskończony, więc tych przycisków przy krawędzi nie da się kliknąć wcale. Mam dziwne wrażenie, że z rozdzielczością jest coś nie tak, bo przycisk “x”(wyjście z gry) jest w ogóle poza ekranem.

Z tego co wiem, to w SPORE też niektórzy tak mają, ale przywykli dot ego i nie chcieli(nie mogli) tego naprawić.

OMG… Może po prostu wyreguluj monitor?

Bluearga , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038