Problem z myszką A4-Techu X7 mysz przerwya w grze

(Spis2345) #1

Witam mam problem z tą myszką co napisałem w temacie ta mycha ma max- 2000 dpi, i teraz tak we wszystkich grach chodzi wysmienicie z bardzo duża dokładnością aż tu nagle problem z grą Cossacks nie wiem co robić kiedy steruje tą mychą to wszsytko sie przycina itp. Prosze o pomoc z góry dziękuje.

(system) #2

yyy..... czy tylko na tej gierce tak sie dzieje?? Czy od tej pory na calym kompie???

(Spis2345) #3

tylko na tej tego doświadczyłem nie wiem czy na innych tego typu grach się będzie ciąć podjerzewam ,że na AMerican Conqwest tagże

(Chosen) #4

Spróbuj zmienić DPI na swojej myszce X7 na mniejszy może to cos pomoze

(Spis2345) #5

Prubowałem na standardowe ale hyba nic nie zmieniło hyba ,że robie to złym programem jak sie zmienia prawdiłowo dpi ?

(Slownikex) #6

Skocz zajrzeć do słownika...

Snorack , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Yamaha503) #8

Jakbym był chociaż ciut inteligentny zajrzał byś do instrukcji a jak byś był spostrzegawczy to byś odkrył Amerykę, że DPI zmienia się przyciskiem położonym na środku myszki.

A jak byś nie był leniem to byś poszedł do księgarni i zamiast tej myszki kupił słownik.

(Chosen) #9

czy przypadkiem przy myszce z serii X7 nie zmienia sie DPI własnie w myszce malym kolorowym guzikiem pośrodku ;D kazde DPI to inny kolor ;D

sprawdz ;D

(Spis2345) #10

Zmnieszyłem już ale nadal występuje problem .

(Spis2345) #11

Morze poprostu ta mycha jest zbyt nowa na te gre :D.