Problem z myszką A4-Techu X7 mysz przerwya w grze

Witam mam problem z tą myszką co napisałem w temacie ta mycha ma max- 2000 dpi, i teraz tak we wszystkich grach chodzi wysmienicie z bardzo duża dokładnością aż tu nagle problem z grą Cossacks nie wiem co robić kiedy steruje tą mychą to wszsytko sie przycina itp. Prosze o pomoc z góry dziękuje.

yyy… czy tylko na tej gierce tak sie dzieje?? Czy od tej pory na calym kompie???

tylko na tej tego doświadczyłem nie wiem czy na innych tego typu grach się będzie ciąć podjerzewam ,że na AMerican Conqwest tagże

Spróbuj zmienić DPI na swojej myszce X7 na mniejszy może to cos pomoze

Prubowałem na standardowe ale hyba nic nie zmieniło hyba ,że robie to złym programem jak sie zmienia prawdiłowo dpi ?

Skocz zajrzeć do słownika…

Snorack , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jakbym był chociaż ciut inteligentny zajrzał byś do instrukcji a jak byś był spostrzegawczy to byś odkrył Amerykę, że DPI zmienia się przyciskiem położonym na środku myszki.

A jak byś nie był leniem to byś poszedł do księgarni i zamiast tej myszki kupił słownik.

czy przypadkiem przy myszce z serii X7 nie zmienia sie DPI własnie w myszce malym kolorowym guzikiem pośrodku ;D kazde DPI to inny kolor ;D

sprawdz ;D

Zmnieszyłem już ale nadal występuje problem .

Morze poprostu ta mycha jest zbyt nowa na te gre :D.