Problem z myszką A4Tech, a moze z laptopem?

Witam wszyskich… żadko kiedy prosze o pomoc internautów ale teraz muszę bo juz nie wiem co robić.

A mianowicie moim problemem jest zacinająca się mysz podczas grania w gry, lub kiedy korzystam z jakis wymagających programów.

Myszka jest nowa 2 tygodnie uzywana od poczatku mialem z nią problemy jednym z nim jest to że się tnie a drugim: kiedy odpalalem laptopa nie znajdywało jej i trzeba bylo odpiąć z USB i ponownie podpiąć.

Myśle ze “lagi” myszki nie są spowodowane tym ze jest uszkodzona mam wrazenie ze czegos mi brakuje w laptopie i dlatego się tak dzieje… tylko pytanie jest czego?

Probowalem juz zmieniac priorytety, długość buforu pakietów itp. Nic nie pomoglo.

Może jakies sterowniki? co o tym myslicie?

Prosze o szybką odpowiedz gdyź jest to bardzo uciążliwe.

PS. mysz tnie się co jakies 10 minut na 1-3 minuty i zaraz znow jest dobrze.

Podłącz mysz do innego USB. :smiley:

Mam w laptopie 3 USB sprawdzalem w kazdym.

WYdaje mi sie ze cos w komputerze mam zle, ale formatowac nie chce… bo nie dawno byl format.

Akryl92 , Zapoznałeś się z linkiem, który podałem w swoim poprzednim poście?

Chyba nie…

Zapoznaj się z nim proszę i zmień tytuł na konkretny, sensowny i pozbawiony “ozdobników”.

Więcej próśb nie będzie.

Pomoze ktos?

Szukałeś najnowszych sterowników do tej myszy na stronach producenta?Możliwe że systemowe się nie sprawdzają i stąd problemy.Nie napisałeś czy instalowałeś stery,po za tym port USB jest 1.1 czy 2.0?

Dodano

poszukaj tutaj sterowników do swojego modelu:Klik. :wink:

Wlasnie o to chodzi ze tych sterownikow do tej myszki nie ma tam :/hmm a USB nie wiem dokladnie ale w laptopach chyba są 2.0 jak to sprawdzic?

PS. z wczesniejsza myszka nie mialem tych problemow.

A sprawdź w menadżerze urządzeń czy nie masz “!” możliwe że brakuje sterowników dla portów USB.Nie wiem jak to się nazywa fachowo.Sterownik Touchpad jest zainstalowany?Jeżeli nie to zainstaluj zgodny z Twoim systemem:Klik.

Zainstalowalem ten sterownik zmieniac cos w ustawieniach?

W sumie na początek nic,zobacz jak będzie pracowała mysz,możesz tylko wyłączyć Touchpad,nie będziesz miał przypadkowych ruchów wskaźnika,czy te sterowniki wykrywają ci mysz?

Tak Wykrylo myszke.

Tego tauchpada wylaczyc w Ustawieniach urządzenia?

Chyba że masz “Hotkey” na obudowie ,jeżeli nie to wyłącz przez ustawienia.

Nie wiem czy dobre nacisnalem teraz mam na tym okienku sterownika kolo zegara czerwony krzyżyk

Dobrze,tak ma być,czyli jest wyłączony.Poobserwuj mysz,zobacz jak działa,w sumie nie znam tego sprzętu,nawet nie wiem jakie ma opinie.Ten menadżer urządzeń sprawdziłeś?

Gdzie dokladnie znajde ten wykrzyknik?

Jeżeli go nie ma to znaczy że jest OK.W sumie z mojej strony by już było na tyle,gdyby coś się działo to moja wiedza jest za mała.Tylko jedna sprawa mnie ciekawi,ta mysz to kabel czy bezprzewodowa?Jeżeli to drugie to czy sprawdziłeś baterie?

Mysz jest na kabel, a wiesz jak mozna sprawdzic czy w komputerze jest wszystko ok? bo moglem cos przypadkiem usunąć nie wiedząc o tym:P

A tak wogole to dzieki za fatyge:P

Jeżeli nic się nie dzieje podejrzanego,czyli niema błędów przy zamykaniu systemu,nie wyskakują “ekrany śmierci”,programy wstają normalnie,komp nie zwalnia bez powodu,wszystko działa w Twoim odczuciu normalnie to raczej niema powodów do obaw.Musisz mieć jakieś zabezpieczenie AV + Zapora,skanuj od czasu do czasu np.Tym,raz w tygodniu przeczyść system i rejestr np:Ccleaner,defragmentuj dysk,rozsądnie korzystaj z Sieci i będzie OK.