Problem z myszką bezprzewodą - WIN 8

Cześć.

Słuchajcie, od czasu kiedy zainstalowałem u siebie Win8 moja myszka zaczęła wariować. Jest to myszka a4tech - model G9-500F, która do tej pory działa normalnie, bez zarzutów. Niestety teraz albo przestaje miejscami reagować, coś jakby włączała się pauza. Ruszam kursorem w lewo i nagle się zatrzymuje i po jakiejś chwili zaczyna reagować, albo po prostu chwilowo umiera. Czy ktoś z was spotkał się już z takim problemem i zna do niego solucję?

dzięki i pozdro.

Witaj !

Sprawdź czy nie ma problemu z sterownikiem do myszki. Jeśli coś takiego wystąpi zainstaluj sterownik do tej myszki zgodnie z instrukcją na stronie.http://www.a4tech.com/download%20driver.asp?cmodnum=G9-500F Jeśli to nie pomoże to poszukaj na myszce przycisku “Connect” i przytrzymaj przez 30 sekund

Pozdrawiam !

Niestety to nic nie pomogło, na myszce nie ma też przycisku connect. Jest jakaś możliwość, aby system to powodował czy raczej myszka się zepsuła?

@up dzieki za odpowiedź.

Bateria nie jest przypadkiem rozładowana?

Nie, problem też nie jest w bateriach (zapomniałem wspomnieć o tym w pierwszym poście) - są świeże baterie, w pełni mocy.

Tak się dzieje u mnie na lapku, jak jednocześnie pobieram jakieś pliki - jest takie obciążenie po wi-fi że sygnał z myszki wariuje.

Ale na Win 7 działa dobrze.

Bo do W7 są działające sterowniki. Ja na razie nie przesiadam się na lapku na W8 (chociaż zakupiłem uaktualnienie visty do W8 - dobrze że zakupiłem lapka z dwoma systemami XP i vista :lol: ), ponieważ nie działają mi na W8 wszystkie stery (np. bluetooth, fingerprint czyli odpalanie odciskiem palca itp). Stery z W7 nie działają, a W8 nie umie sam ściągnąć takich które działają bez błędów. Poczekam aż do Tecry A9 wydadzą działające stery na W8 :stuck_out_tongue:

Witam ponownie !

Sprawdź czy myszka będzie działała gdy włożysz do innego wejścia USB kontroler myszki. Jeśli okaże się że nie pomoże przekładanie kontrolera myszki to spróbuj wykonać aktualizację sterownika w zakładce “Urządzenia i drukarki”.

Pozdrawiam !