Problem z myszką bezprzewodową a4tech(rozłaczanie)

Witam mam laptopa hp compaq nx 7400 i mysz bezprzewodową a4tech R7-70MD problem polega na tym że w czasie normalnego użytkowania kompa nagle wyłącza mi myszke. A w zasadzie nie myszkę tylko port usb do którego podłączony jest bluthut od myszki. Instalowałem już najnowsze stery od myszki oraz odpowiednie sterowniki bluthut do mojego kompa (ponieważ sam w sobie ma modem bluthuht). Ten wbudowany modem oczywiście nie wykrywa myszki. Mysz testowana na innym kompie działa bez problemu więc problem musi być gdzieś w konfiguracji mojego lapka ale nie bardzo wiem gdzie szukać problemu. W menadżerze urządzeń “USB interfejs HID” pokazuje się jako urządzenie wyłączone przez system (kod problemu 43) po wyjęciu i ponownym włożeniu bluthuta mysz zaczyna normalnie funkcjonować.

Będę wdzięczny na wszystkie rady.

Pozdrawiam

Jeśli możesz sprawdź czy tak samo się dzieje, jak podłączysz do innych portów USB.

tak samo jest na wszystkich portach usb na moim kopie :confused: inne sprzęty działają ok tylko ta myszka :confused:

Sprawdzałem jeszcze w usługach tam ten interfejs HID był wyłączony przestawiłem na automatycznie ale nadal nic a nie mogę wybrać włączony bo wyskakuje błąd

Jaki błąd?

Włóż płytę z Windowsem do napędu.

Start :arrow: Uruchom :arrow: wpisz sfc /scannow

właśnie problem w tym że nie bardzo mam płytke win :confused: bo to laptop firmowy a nasze IT stwierdziło że nie potrafi naprawić tej myszki :confused:

Do laptopa jest pewnie podpiety odbiornik sygnału dla myszki,w menadzerze zadań, w zakladce zarządzanie energią (dla tego urzadzenia) jest takie okienko jak zezwalaj temu komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczedzenia energi - to okienko powinno być puste tj. odchaczone.

zrobione nadal nie działa :frowning:

pojawia się błąd podczas przełączania na uruchom :

"Nie można uruchomić usługi Dostęp do urządzeń interfejsu HID na komputerze Komputer Lokalny

Błąd 126: nie można odnaleźć określonego modułu "

Nie bardzo wiem oco Ci chodzi :frowning: menadżer zadań ? nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji