Problem z myszką bezprzewodową

Dzien dobry, od godziny 10 doswiadczam problemow z myszka ktore widac na nagraniu nizej

Mianowicie mysz często zastyga w miejscu. Wczesniej nie bylo z nia takiego problemu

  • Przeczyściłem laser
  • Zmieniłem pare razy baterie na nowe
  • Odłączałem i podłączałem mysz
  • Zmieniałem port odbiornika
    I dalej nic. Gdy podlaczylem inna mysz nie bylo z nia takiego problemu. Bardzo prosze o pomoc
    Mysz: Vakoss TM-658UK

Jaki system operacyjny?

Myszka za nie cale 24 zł w morele i ty się dziwisz, ze takie coś masz? Ja bym takiej myszki nawet nie tkną. Wolał bym te 24 wydać na piwo i paluszki.

Sprawdź po wyprowadzeniu jakoś odbiornika na biurko (komputer błędnie stawiany pod biurkiem i na dodatek do USB z tyłu - no chyba, że masz filtry na ograniczanie pochłaniania kurzu).

Chyba, że to się dzieje na laptopie i strona nie ma znaczenia.

Laptop, mysz jest z 2 cm od odbiornika

Windows 7

Co ostatnio instalowałeś, czyli od czego zaczął się problem z myszą.
Przywróć system sprzed problemu.

Aktualizacje windowsa mam usunac?

A tak. Jeśli usuniesz/odinstalujesz ostatnią aktualizację i wróci funkcjonalność myszy, to potem, gdy będzie się pchała ta aktualizacja, to po prostu PPM i ukryjesz,. Teraz aktualizacje windows 7, to resztówki, a znane były, że kiedyś psuły niejedno.

Microsoft już „wyrzucił” windows 7 do kosza.

Jeszcze z około 2 lata będą robić płatne łatki:

Bedą robić kasę na użytkownikach Windows 7, a Win 10/11 za darmo.

Ja tam bym się cieszył, że nie wybuchła, albo że w ogóle coś działa. Vakoss to taka Manta. producent badziewnego mydła i powidła. Markuje wszelakie śmiecie. Jak na gwarancji reklamować, jak nie, to kupić markowy produkt.

Dzisiaj podłączyłem mysz do innego komputera, to samo
I co dziwne, gdy używam myszy na pokładce to nic sie takiego nie dzieje, jakby „ożyła”. Wydaje mi się, że laser jest zepsuty
@wasabi1084 Ja tam nie narzekałem, ważne że działała

Czyli to twój sobowtór narzeka?

Napisalem „ważne że DZIAŁAŁA”

Czyli temat rozwiązany??

Ja raz miałem fajny model vaskoss, tylko lakier zeszedł za szybko z obudowy i przycisków (lekko zaczęło przypominać w dotyku papier ścierny).


Jak nie ubrudzi podkładki to może i rozwiązany.

Grzej jak řece pobrudzi i bez rozpuszczalnika ani rusz do umycia.

Masa ludzi tak robi. Ładują w budę, karty graficzne za tysiące, a klawiatura i myszka /jakaś tam będzie/

Aż tak to lakieru / farby vaskoss złego nie kładzie by odbarwiał, chyba że podkładka tanio farbiona, że aż puszcza kolor od lekkiego detergentu.