Problem Z Myszką Do Komputera!


(indepedente) #1

witam, mam problem z myszką do komputera, mianowicie pogryzł mi ją pies :o nie wiem jak on zdołał ją sięgnąć ale była to chwila nie uwagi. Myszka działa oczywiście ale to kółeczko co mam w niej Scroll czy jak sie na to mówi to strasznie ciężko chodzi. Chciałem rozkręcić myszkę ale wcale nie mogę odkręcić śrubki co jest w myszce nie wiem czemu tak ciężko idzie skoro śrubokręcik pasuje bo to jest ten mały. Moje pytanie brzmi, jak można rozkręcić myszkę ? albo nie wiem zdjąć obudowę z niej ??


(Quentin) #2

A może być podaj jej nazwę, co :slight_smile:


(greh) #3

Popatrz na spód myszki, tam powinna być śrubka na śrubokręt krzyżowy. :slight_smile: Odkręcasz i już jesteś w środku. :slight_smile:


(towerone) #4

Jeśli już zlokalizowałeś śrubki, to je odkręć. Jeśli ciężko idzie weź większy wkrętak, o większej masie, rób to z wyczuciem, to po to pewnie wszystko plastik i łatwo można uszkodzić.

Często śrubki znajdują się też pod ślizgaczami.


(indepedente) #5

tak nazwa myszki to A4Tech X7.... Znalazłem śrubke pod myszką ale problem w tym że nie moge jej wcale odkręcić nie wiem czy śrubka jest przyklejona czy przyspawana :-x po prostu nie moge :confused:


(towerone) #6

Użyj porządnego wkrętaka i troszkę siły :wink: