Problem z myszką - klika podwójnie

Mam problem z moją myszką. Otóż klika ona podwójnie, nawet po jednokrotnym naciśnieciu LPM system odbiera dwa kliknięcia. Nie dzieje się to przy każdym kliknięciu, ale dośc często. Troszkę jest to wkurzające, gdy zamykają się dwie zakładki w Mozilli albo 5 minut próbuję zaznaczyc linijkę tekstu.

Moja mysz to:

http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=A4TMYS05899&GroupID=37&SubGroupID=70

Ma możliwośc podłączenia do PS/2 i USB, i tu i tu problem występuje.

Ściągnąłęm sterowniki ze strony A4Tech, nie pomogło.

Da się coś zrobic czy mysz do wymiany? Problem występuje od dośc dawna.

czas pomiędzy podwójnymi kliknięciami się reguluje np programem TweakUI.

Chyba się nie rozumiemy. Chodzi o to, że klikam raz a klika się dwa razy, tzn. komputer reaguje tak, jakbym kliknął dwa razy.

dokładnie wiem co masz na myśli ten czas kiedy system interpretuje iż został niby wciśnięty 2x klawisz można wydłużyć, innym powodem może być uszkodzenie mechaniczne myszki.

Panel sterowania > Mysz

Tam jest opcja do odptaszkowania.

Cześć , cóż mam wrażenie , że mikroprzełącznik w myszce od LPM jest uszkodzony . Może uda Ci się zdobyć taki na wymianę , jeśli nie , trudno mysz do wymiany . technik_elektro czytałeś uważnie post ? Bo chyba nie . czyzu

. Tak się składa , że pracuję na stanowisku właśnie technik elektronik i po przeczytaniu opisu problemu takie są moje przypuszczeniu .

Wybaczcie, ze odkopię temat, ale mam ten sam problem. Mam inna myszkę, i nie widzę powodu podawania modelu, ponieważ to samo się działo z poprzednią myszką i tak samo dzieje się z nową (która była rzędu 70PLN).

Laptop stary tez nie jest (Samsung R780) ma 10 miesięcy. Irytujący zwyczaj myszki nie zawsze się ukazuje, ale na tyle często by nie móc pracować w niewulgarny sposób. Sposobem na nie kliknięcie podwójne jest mocne i dłuższe przytrzymanie przycisku, ale nie zawsze mnie to rajcuje, chcę korzystać normalnie. :frowning:

ale na kilku myszkach już tak miałeś, czy tylko na tej jednej, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twój post?