Problem z myszką Natec Genesis GX75

Witam, mam taki o to problem, myszka bardzo sporadycznie (raz na 5 godzin) przez kilka sekund “traci” jakby zasilanie - gaśnie podświetlenie a w komputerze myszka się zatrzymuje, trwa to max 1 sekundę i tak przez kilka sekund odstępu do kilku razy poczym ustaje i tak się zdarza raz na dzień, czasami co dwa, więc bardzo rzadko.

Chciałbym jakoś potwierdzić/wykluczyć winę myszki i/lub mojego sprzętu.
Zmieniałem już porty usb, wyłączałem oszczędzanie energii w windowsie dla myszki oraz hubów USB, ruszałem też kabłem czy nie jest może gdzieś przerwany i nic…
Zostaje mi tylko test w innym komputerze lecz jak mówiłem zdarza się to bardzo rzadko a jedyna osoba która może mi to przetestować nie jest zbytnio chętna do gejmingowej myszki… tak to jest z laskami :stuck_out_tongue:

Czy ktoś może jeszcze coś doradzić albo słyszał o takim problemie najlepiej dotyczącym tej myszki? Tułam się już po wszystkich forach i nikt mi nie może pomóc.

To jeszcze raz grzecznie zapytaj tej swojej laski.

Jak będą lepsze dni kiedyś to jeszcze może spróbuję zagaić.
Ale wygląda na to, że to jednak nie jest tylko myszka bo wydaje mi się, że w tym samym czasie jak przygasła myszka to i klawiatura mi się przycieła. Póki co wpiałem mychę na przedni panel bo wygląda jakby cała tylna sekcja usb była coś nie teges.
Nagrałem jak to wygląda: