Problem z myszką Natec Genesis GX75


(Foxs) #1

Witam, mam taki o to problem, myszka bardzo sporadycznie (raz na 5 godzin) przez kilka sekund “traci” jakby zasilanie - gaśnie podświetlenie a w komputerze myszka się zatrzymuje, trwa to max 1 sekundę i tak przez kilka sekund odstępu do kilku razy poczym ustaje i tak się zdarza raz na dzień, czasami co dwa, więc bardzo rzadko.

Chciałbym jakoś potwierdzić/wykluczyć winę myszki i/lub mojego sprzętu.
Zmieniałem już porty usb, wyłączałem oszczędzanie energii w windowsie dla myszki oraz hubów USB, ruszałem też kabłem czy nie jest może gdzieś przerwany i nic…
Zostaje mi tylko test w innym komputerze lecz jak mówiłem zdarza się to bardzo rzadko a jedyna osoba która może mi to przetestować nie jest zbytnio chętna do gejmingowej myszki… tak to jest z laskami :stuck_out_tongue:

Czy ktoś może jeszcze coś doradzić albo słyszał o takim problemie najlepiej dotyczącym tej myszki? Tułam się już po wszystkich forach i nikt mi nie może pomóc.


(deadinhollywood) #2

To jeszcze raz grzecznie zapytaj tej swojej laski.


(Foxs) #3

Jak będą lepsze dni kiedyś to jeszcze może spróbuję zagaić.
Ale wygląda na to, że to jednak nie jest tylko myszka bo wydaje mi się, że w tym samym czasie jak przygasła myszka to i klawiatura mi się przycieła. Póki co wpiałem mychę na przedni panel bo wygląda jakby cała tylna sekcja usb była coś nie teges.
Nagrałem jak to wygląda: