Problem z myszką Razer DeathAdder Elite

Witam mam problem z myszką Razer DeathAdder Elite kupiłem ją w zeszłym tyg ogólnie myszka jest zajebista na pulpicie śmiga bez żadnych zarzutów lecz gdy gram w CS GO/Fortnite co jakiś czas w losowych momentach ścina mi na 3 sekundy po czym znowu wraca do normy to nie jest wina szybkiego poruszania myszka dzieję się to nawet wtedy gdy biegnę prosto przed siebie nie ruszając myszką próbowałem chyba już wszystkiego sterowniki mam aktualne odinstalowywałem i instalowałem synapsa 3.0/2.0 zmieniałem HZ 125/500/1000 zmieniałem również odczyt myszki (m_rawinput) dodam jeszcze że wszystkie porty usb zostały sprawdzone oraz wyłączyłem w każdym opcje oszczędzania energii plan zasilania mam na najwyższej wydajności robiłem defragmentacje dysku skanowałem antivirusa oraz używałem cclenera próbowałem również z kalibracją myszki w synapsie oraz dałem liftoffrange na 1 czyściłem myszkę oraz sensor fpsy są stałe gdy myszką się ścina wątpię że to wina usb czy myszki bo wszystko wydaję się okey dzieję się tak tylko gdy gram proszę o pomoc co prawda da się grać ale jest to strasznie irytujące gdy wiesz że wydałeś na myszkę 260 zł i nie spełnia ona swojej roli

Sprzęt:
Windows 10 64bit
Processor Intel® Xeon® CPU X5460 @ 3.16GHz 3.16GHz
Karta Graficzna Ge Force GTX 1050 TI
Ram 6 GB
Ustawienia w grze
Czułość DPi w grze 400
Sensivity 1.4
Podkładka