Problem z myszką - stający kursor

Witam, mam taki problem, ponieważ po jakimś czasie kursor myszki zatrzymuje się. Nie mogę nic zrobić myszką a ona i tak nadal działa ( stwierdzam to na podstawie czerwonego światełka pod myszką, czujnika ). Nie ma mowy o jakiejkolwiek winie sprzętu ponieważ wczoraj wymieniałem myszkę na nową ponieważ ze starą był ten sam problem. Pan w sklepie powiedział mi że to może być przez to, że po jakimś czasie wyłączają mi się wejścia USB. Mój system operacyjny to windows 7. Proszę o pomoc.

Zapomniałem dodać, że po restarcie laptopa mysz znów jakiś czas działa

gracu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Prawy na Komputer > Właściwości > Menadżer urządzeń > Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej > i w każdym musisz wyłączyć opcję w zarządzaniu energii o wyłączaniu w celu oszczędzenia energii.

nie znam się na komputerach ale napiszę z własnego doświadczenia

u mnie na komputerze stacjonarnym działo się identycznie, jak opisane objawy, przy czym na początku dochodziły do tego samowolne restarty komputera, później restartów już nie było (same ustały) ale myszka nadal zachowywała się właśnie w taki sposób

przyczyną okazała się wadliwa od nowości kość pamięci, więc może w tym przypadku jest podobnie, ale zanim to wykryto to nasłuchałam się tyle bajek że hoho i mam kilka nowych myszek, które używam do dzisiaj

u mnie wyciągniecie tej kości sprawiło że usterka ustala, a myszki jak najbardziej byly sprawne

Przetestuję i dam odpowiedź po paru godzinach :slight_smile:

Btw. pojawił mi się jeszcze inny problem a mianowicie taki, że kursor staje po czym na touchpadzie jak klikam lewym przyciskiem to się nic nie dzieje, tak jakby laptop dostał kompletnej zwiechy z tą różnicą że kursorem za pomocą touchpada mogę poruszać

Dodane 01.09.2012 (So) 13:07

Powiem tak, działało przez jakieś 2-3 dni teraz znów mam ten problem mimo tego co zrobiłem ( to co napisał hurricane )

Dodane 02.09.2012 (N) 19:14

up, nikt nie potrafi mi pomóc ?