Problem z myszką w CS

Witam

Od jakiegoś czasu mam “niemiłe” problemy z myszką. Zdarza się iż sama na przykład zmienia miejsce kursora … tzn czasami kursor leci mi w lewo a myszką w ogólne nie poruszam. Zmieniłem myszkę, lecz i to mi nic nie dało. Myślałem że to może wina podkładki … kupiłem inną i dzieje się to samo.

Sterowniki od myszki mam jak najbardziej aktualne - sprawdzałem i starsze wersje. Nic mi to nie dało.

Ściągnąłem mousefixa (od akceleracji) i też figa …

Zauważyłem że takie zachowania odczuwam tylko grając w CS 1.6

Rozmawiałem z wujkiem Google, lecz jedyne co znalazłem to zmiana priorytetu procesu cs’a na mniejszy … też figa.

Próbowałem powyłączać procesy w menadzerze lecz dalej lipa. Już mi brakuje pomysłów. Może mógłby mi ktoś w tym pomóc ?

Raczej nie ma sensu podawać konfiguracji kompa czy modeli myszek bo ciągle mam to samo …

Czekam na odp.

pozdrawiam

Rozumiem, że mousefixa zrobiłeś tylko dla windowsa?

Otwórz okno steama, kliknij prawym na CS’a, properties/właściwości -> set launch options i wpisz tam te trzy komendy

-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms

Spróbuj wrzucić jeszcze np. -freq 75

Akurat info na temat podkładki i myszki mógłbyś wrzucić, często są różne inne zabiegi - np. USB Mouserate switcher, którego również polecam.

Napisz jeszcze, w jaki sposób ułożony jest kabel od gryzonia - swobodnie na biurku/opada na biurko etc.?

Jeśli zmieniałeś już myszkę i podkładkę i to samo cały czas to już musi być wina systemu. Jeśli nie masz zbyt dużo potrzebnych danych na kompie zrób formata to zawsze pomaga :stuck_out_tongue: albo masz coś poprzestawiane w ustawieniach itd.