Problem z Myszka

(El Presidento) #1

Od pewnego czas moja myszka tak jagby sie zacina podczas poruszania(ja ruszam a ona stoi) :?

Jest to nowa mysz moze ma 2 tygodnie.

Wyczyscilem ja ale tylko pomoglo na jakis czas i znowu :-x

Moze polecicie jakis plyn albo srodek do czysczenia myszy

(boczi) #2

Jeśli to mysz optyczna, powodem może być podkładka. Jeśli tak, to skombinuj najlepiej taką koloru czarnego, jednolitą.

(Meteo17) #3

Jaka to myszka bezprzewodowa czy inna podaj dane, proponuje topik do dziłu problemy przenieśc, zobacz w ustawieniach sprawdź czy jest dobrze podłonczona.

(El Presidento) #4

Jest to zwykla masz PS2 :stuck_out_tongue: A podlonczona jest dobrze :?

Zaczelo sie to dziac niedawno a staram sie dbac o czystosc przy komputerze

(Canaletto) #5

Może powiesz, jaki to model myszy, bo jeśli to takie cacko za 9,99 zł z supermarketu to..... :x

(Meteo17) #6

Topik powinieneś pisać w problemach albo tam o sprzecie, hmm musiał bys rozkrecic i zobaczyc co jest grane.

(El Presidento) #7

To jest mysz Media - Tech za 49.90 zl a nie jakis szajsz z supermarketu :stuck_out_tongue:

Rozkrece i dam znac jak cos

(Canaletto) #8

Rozkręć, wyjmij kulkę, oczyść lub przepłukaj w wodzie, następnie usuń kurz z rolek (tych wewnątrz myszki, nie na zewnątrz) i powinno śmigać jak śmigłowiec :smiley:

(Meteo17) #9

Zobacz czy wszytsko jest na swoim miejscu tylko niczego nie popsuj bo potem na mnie bedzie he. Zobacz co i jak odłoncz włoncz podłoncz jak nowa to moze i na gwarancji, w serwisie za grosze zrobia.

(El Presidento) #10

Dobra juz robilem to ale nigdy woda nie przemywalem :? zaraz sprobuje i zobaczymy

A czy sa jakies srodki do czysczenia myszy

(Meteo17) #11

myszy hmm ja uzywam wilgotnej sciereczki z woda by myszke przetrzec z kurzu, pyłu a kulke słyszłęm ze ocet czy woda destylowana albo czysta woda i powinno być dobrze, jak nie pomoze to coś z myszką.

(Mortus141) #12

Chyba zamało czytałeś o myszach optycznychMysz z kulką vs Mysz optyczna

BTW moja myszka optyczna Śamsjunga za 50 zł ma 3lata i ani razu niesprawiła mi zawodu. :smiley: 8)

(El Presidento) #13

Dzieki za rade ale jak widzisz(albo chyba raczej nie) nie oto chodzi tutaj :-x

Dobra pzremylem woda i wszytsko gra mam nadzieje ze na dlugo :wink:

P.S Jezeli bede kupowal nowa myszke napewno zwróce sie do ciebie o porade pawcio