Problem z Myszka

Od pewnego czas moja myszka tak jagby sie zacina podczas poruszania(ja ruszam a ona stoi) :?

Jest to nowa mysz moze ma 2 tygodnie.

Wyczyscilem ja ale tylko pomoglo na jakis czas i znowu :-x

Moze polecicie jakis plyn albo srodek do czysczenia myszy

Jeśli to mysz optyczna, powodem może być podkładka. Jeśli tak, to skombinuj najlepiej taką koloru czarnego, jednolitą.

Jaka to myszka bezprzewodowa czy inna podaj dane, proponuje topik do dziłu problemy przenieśc, zobacz w ustawieniach sprawdź czy jest dobrze podłonczona.

Jest to zwykla masz PS2 :stuck_out_tongue: A podlonczona jest dobrze :?

Zaczelo sie to dziac niedawno a staram sie dbac o czystosc przy komputerze

Może powiesz, jaki to model myszy, bo jeśli to takie cacko za 9,99 zł z supermarketu to… :x

Topik powinieneś pisać w problemach albo tam o sprzecie, hmm musiał bys rozkrecic i zobaczyc co jest grane.

To jest mysz Media - Tech za 49.90 zl a nie jakis szajsz z supermarketu :stuck_out_tongue:

Rozkrece i dam znac jak cos

Rozkręć, wyjmij kulkę, oczyść lub przepłukaj w wodzie, następnie usuń kurz z rolek (tych wewnątrz myszki, nie na zewnątrz) i powinno śmigać jak śmigłowiec :smiley:

Zobacz czy wszytsko jest na swoim miejscu tylko niczego nie popsuj bo potem na mnie bedzie he. Zobacz co i jak odłoncz włoncz podłoncz jak nowa to moze i na gwarancji, w serwisie za grosze zrobia.

Dobra juz robilem to ale nigdy woda nie przemywalem :? zaraz sprobuje i zobaczymy

A czy sa jakies srodki do czysczenia myszy

myszy hmm ja uzywam wilgotnej sciereczki z woda by myszke przetrzec z kurzu, pyłu a kulke słyszłęm ze ocet czy woda destylowana albo czysta woda i powinno być dobrze, jak nie pomoze to coś z myszką.

Chyba zamało czytałeś o myszach optycznychMysz z kulką vs Mysz optyczna

BTW moja myszka optyczna Śamsjunga za 50 zł ma 3lata i ani razu niesprawiła mi zawodu. :smiley: 8)

Dzieki za rade ale jak widzisz(albo chyba raczej nie) nie oto chodzi tutaj :-x

Dobra pzremylem woda i wszytsko gra mam nadzieje ze na dlugo :wink:

P.S Jezeli bede kupowal nowa myszke napewno zwróce sie do ciebie o porade pawcio