Problem z myszką

(Przemasxd27) #1

Witajcie.

Dzisiaj podczas grania myszka zaczęła mi ,,skakać", kursor w niekontrolowany sposób jeździł po ekranie.

Przez przypadek, głupi przypadek zalałem laptop colą, mianowicie mam katar, i podczas picia no niestety poszło, i poleciało na klawiaturę.

Szybko wyłączyłem, wyjąłem baterię, przeczyściłem i zostawiłem do wyschnięcia. No i od tego czasu takie coś występuje, nie jest to problem myszki, sprawdzałem to na zapasowej, tak samo.

Myślicie że to zalanie jest źródłem problemu?

(Agatonster) #2

Skyray

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Miszkurka2000) #3

Touchpad jest czysty?

(Przemasxd27) #4

Nie za bardzo wiem jak edytować temat :(.

Tak :slight_smile:

(rgabrysiak) #5

W poście otwierającym temat kliknij w przycisk Edytuj a następnie wybierz opcję Użyj pełnego edytora.

(ak6) #6

Jeśli stało sie to zaraz po zalaniu, to z dużym prawdopodobieństwem mozna stwierdzić, że zalanie owo jest sprawcą problemów. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem, jest rozebrania laptopa i bardzo porządne wykąpanie całej elektroniki w izopropanolu. I to szybko póki korozja nie poczyni nieodwracalnych zniszczeń. A zapewniam cię, że w takiej sytuacji, bez pożądnej kąpieli korozja zrobi swoje.