Problem z myszką

Witajcie.

Dzisiaj podczas grania myszka zaczęła mi ,skakać", kursor w niekontrolowany sposób jeździł po ekranie.

Przez przypadek, głupi przypadek zalałem laptop colą, mianowicie mam katar, i podczas picia no niestety poszło, i poleciało na klawiaturę.

Szybko wyłączyłem, wyjąłem baterię, przeczyściłem i zostawiłem do wyschnięcia. No i od tego czasu takie coś występuje, nie jest to problem myszki, sprawdzałem to na zapasowej, tak samo.

Myślicie że to zalanie jest źródłem problemu?

Skyray

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Touchpad jest czysty?

 

Nie za bardzo wiem jak edytować temat :(.

 

 

 

Tak :slight_smile:

 

W poście otwierającym temat kliknij w przycisk Edytuj a następnie wybierz opcję Użyj pełnego edytora.

Jeśli stało sie to zaraz po zalaniu, to z dużym prawdopodobieństwem mozna stwierdzić, że zalanie owo jest sprawcą problemów. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem, jest rozebrania laptopa i bardzo porządne wykąpanie całej elektroniki w izopropanolu. I to szybko póki korozja nie poczyni nieodwracalnych zniszczeń. A zapewniam cię, że w takiej sytuacji, bez pożądnej kąpieli korozja zrobi swoje.