Problem z n95 i karta pamięci

Witam.

W zeszłym tygodniu zostałem posiadaczem Nokii n95 (wersji bez wbudowanej pamięci). Wszystko pięknie dział na kartach pamięci o małych pojemnościach. Jednak, gdy włożyłem nową kartę firmy Goodram wszystko zaczęło się psuć. Nokia raz widziała kartę raz nie itp. W innych urządzeniach wszystko działa ok. Nawet wgranie nowego softa nic nie zmieniło :frowning: Mimo, że Nokia zapewnia pełny support dla max 4gb to ludze po forach wsadzają w nią karty do 16 gb podrzędnych firm i nie mają żadnych problemów. Czy ktoś wie może czy można jakoś załagodzić ten problem?

Kupić kartę innej firmy. Posiadałem kiedyś ten telefon i jak pamięć mnie nie myli to tylko kingstony dobrze działały. Sandisc i inne klony jak toshiba itd gryzły się z systemem.

Właśnie forumowcy piszą inaczej… Kingsotny powyżej 4gb gryzą się a sandisci to najlepszy wybór.

To ja tam nie wiem. Teraz tylko sandisców używam, ale za to żadnej nokii nie mam tylko samsungi, i nasuwa mi się pytanie czy tylko ja zauważyłem że na sandiscach dłużej bateria trzyma? A i odnośnie sandisców to w tej nokii miałem 8gb i telefon działał jak należy, a po zamontowaniu sandisca to miał straszne odchyły od normy.