Problem z nagraniem filmu na płytę DVD

Powinieneś mieć plik ISO

Daj screena tych plików.

Dodane 28.06.2013 (Pt) 22:21

Nagraj ten katalog VIDEO_TS jako dane na płytę DVD.

Dodaj jeszcze jeden pusty katalog AUDIO_TS

Tak wygląda folder: 3961387300_1372451793_thumb.jpg

I tylko w folderze VIDEO znajdują się pliki.

Bardzo bym prosił o skazówki jak to nagrać bo nie chciałbym spieprzyć ostatniej płyty.

A co jest w VIDEO_TS ?

Ten ostatni to .iso ?

W folderze VIDEO jest coś takiego: 5317454700_1372452958_thumb.jpg

Tak to ostatnie to prawdopodobnie obraz ISO :-).

Dodam że chciałbym aby wszystko dobrze sie odtwarzało w kinie domowym to znaczy menu sceny itp.

Nagraj na płytę DVD te dwa katalogi:

VIDEO_TS

AUDIO_TS

Albo w programie do nagrywania utóerz płytę DVD z tego pliku ISO

Ale co wybrać w programie? DVD-Video? Czy coś innego?

http://tolatwe.pl/2012/02/ukryte-rozsze … windows-7/

Nagraj jako dane te dwa katalogi.

Coś takiego 9974438100_1372453824_thumb.jpg

???

Dokładnie tak.

A nie przypadkiem wybrać w programie Utwórz własny dysk DVD-Video? Pytam bo nie chce aby były jakieś problem, a jak już wcześniej pisałem chce aby było wszystko ok.

Oprócz tego co napisali koledzy najlepiej żeby płyta nie była wielosesyjna. Bo niektóre odtwarzacze mają problem z dyskami multisesyjnymi.

Przecież już masz utworzone. Te dwa katalogo są płytą DVD, wystarczy nagrać je na płytę jako dane.

Możesz wybrać opcję utworzenia płyty DVD ale wtedy wskazujesz ten trzeci plik ISO i Nero zrobi ci to samo co masz czyli te dwa katalogi.

Ano tak jak kolega napisał wyżej, zamknij płytę czyli jednosesyjna. Jeśli wybierzesz z ISO to Nero powinien automatycznie zamknąć płytę.

Aha rozumiem, czyli jak to teraz nagram i po odpaleniu w kinie będą widoczne te dwa foldery i z tego jednego będę wybierał sobie pliki czy jak?

Płyta DVD wystartuje z menu które zrobiłeś.

Katakogów nie zobaczysz w KD.

Ok właśnie nagrywam i wyskoczyło takie okno: 6421037700_1372455073_thumb.jpg

Gdzie wybrałem 2 pozycję.

NAGRAJ BEZ WIELU SESJI :!:

Przed chwilą pisaliśmy o tym :idea:

Płyta nagrana, wystartowała z menu, do wyboru miałem sceny od 1 do 7 i oczywiście play. Gdy najechałem na ikonkę play i wcisnąłem play ciągle przechodził mi do wyboru scen i film nie chciał się uruchomić. Dopiero gdy najechałem na scenę 1 i wcisnąłem play wszystko ruszyło. Moje pytanie dlaczego nie chciał startować film po najechaniu na ikonkę play? I czy idzie nagrać film lepszej jakości? Ta niestety jest fatalna szkoda tylko płytki :frowning:

  1. Albo tak zrobiłeś albo tak zrobił program. Kiedyś robiłem programem ConvertXtoDVD i zawsze było OK.

  2. Dlaczego jakość fatalna tego nie wiem. Widocznie ten program jest do “D”

  3. Kup sobie DVD+RW.

  4. Gdybyś wiedział jakie i w jakiej rozdzielczości filmy odtwarza twoje KD (dlaczego nie chce ci się poszukać w Google :?: ) mógłbyś zrobić plik np w Xvid HD, DivX HD lub np. VOB HD.

Jeśli chodzi o moje kino to posiadam Samsunga HT-P10.

Kup sobie DVD+RW to znaczy?

Załamujesz mnie :frowning:

http://pl.wikipedia.org/wiki/DVD%2BRW

np. http://images.sklepy24.pl/52060366/5792 … zynie-.jpg