Problem z nagraniem filmu

hej, mam problem bo jak nagrywam w nero vision na mini dvd to nie nie chce mi nagrać na dysk G czyli dvd tylko na F i niewiem jak mam to zmienić , może mi ktoś podpowie:)PLIS

Opisz dokładniej swój problem, bo nic z tego nie kumam :slight_smile:

przecież jak nagrywasz w nero to ono pyta jakiej prędkości użyć to wtedy jest możliwość zmiany nagrywarki ( wybierasz która chcesz użyć)

a masz 2 nagrywarki czy co ??

mam nero vision expres 3 i jak chce nagrać płytke z filmem to wchodze w nero wskazuje na utwórz CD -mini dvd i następnie dodaj plik wideo i wtedy dodaje film wtedy wyskakuje że projekt wymaga więcej miejsca na dysku i potem wybież menu i to wszystko jak zrobie to zawsze mi nagrywa w nagrywarce zwykłej ( F) ,a nie w dvd i niewiem jak ustawić zeby w nagrywarce (G) czyli dvd nagrywało i tak się już męcze i męcze i nic niewiem jak ustawić żeby w tej drugiej nagrywarce i jak już nadusze nagrywaj to nie nagra mi filmu na płytke dvd :frowning:

ja zawsz enagrywałem prze nero burningrom i tam btła taka opcja jakiej nagrywarki użyć

pozostaje Ci czekać co inni napiszą

Pakiet do wypalania płyt to Nero BurningROM. Ale domyślam się, że chcesz utworzyć swoje własne DVD-Video w Nero Vision. Ok. Masz tam kreator i nie sposób się pomylić. Tak myślę :smiley: Dodajesz w Nero Vision pliki video do projektu. Klikasz dalej. Potem masz opcje wyboru menu, rozdziały i tytuły, utworzysz albo i nie i klikasz dalej, potem masz podgląd, klikasz dalej i teraz w prawym górnym rogu masz Ustawienia opcji nagrywania (zapisz na i wybierasz nagrywarkę, albo zapisz do folderu na dysku, nazwa woluminu i ustawienia nagrywania). Tu możesz poustawiać co chcesz Ty a nie program. Możesz ten projekt zapisać do folderu na dysku a potem wypalić sobie w Nero BurningROM albo dowolnym innym programie do wypalania DVD-Video.

No tak tak zaznaczam ale na dole na pasku gdzie powinno pokazywać wielkość płyty dvd to pokazuje mi od 0 do 800MB i zawsze pokazuje że za mało miejsca , tak jak na zwykłej nagrywarce a powinno na dvd

Złączono Posta : 08.12.2005 (Czw) 11:22

I jak nadusze nagryaj to pokazuje się komunikat " Nagranie tego projektu może zakończyć się niepowodzeniem! Wyniknąć mogą nieprzewidziane problemy, czy nadal chcesz rozpocząć nagrywanie? " i wtedy jak nadusze tak to pokazuje że nagrywa ale przed końcem ukazuje się komunikat żeby włożyć inny nośnik bo ten jest nie prawidłowy czyli chodzi tu o zwykłą płytke a nie o dvd

Złączono Posta : 08.12.2005 (Czw) 13:13

A tak dokładnie na koniec nagrywania pisze: ( Niestety kompilacja nie może być zapisana na dysku tego typu! proszę włożyć

dysk właściwego typu albo zmienić

ustawiania kompilaji, aby były zgodne z aktualnie uzywanym typem dysku.)

I co ja mam zrobić:(

Poczytaj dokładnie ten artykuł: http://www.divx.howto.pl/index.php?modu … e&pageid=6