Problem z nagraniem filmu

Właśnie kupiłem sobie nagrywarke DVD i chciałbym ją sprawdzić i nagrać sobie na DVD film próbowałem używam do tego program nero 7.2.3.2b i kiedy juz wszystko ok daje NAGRAJ wyskakjue mi taki błąd cytuje :

Za mało dostepnego miejsca na wykonanie nagrywania:

W Folderze ‘C:\DOCUME~1\CHELSE~1\USTAWI~1\Temp’ istnieje następująca ilość miejsca na pliki tymczasowe : 426. Proces nagrywania wymaga następującej przybliżonej

ilości miejsca : 4568 MB.

Mam 1.5 GB wolenego miejsca na dysku C

Co mam zrobić prosze o pomoc a na pewno o + nie zapomnie

Chodzi o to, że nero wykorzystuje miejsce na dysku aby nagrać coś na płytę. W ty przypadku potrzeba 4568 MB, czyli ponad 4 GB. W takim przypadku w ustawieniach zmień dysk na którym mają być przechowywany obraz, bądź zwolnij miejsce na C. Pozdrawiam.

a gdzie takiego ustawiania dokonuje się w Nero, czy możesz napisać gdzie można to zmienić, wiem tylko ze do nagrywania przez windowsa dokonuje się we własciowosciach nagrywarki.

Dołanczam sie do prośby st_szer wytłumasz krok po kroku jak to sie robi

nero boorning room > wyskakują 2 okienka, mniejsze zamykasz > plik > preferencje > pamieć tymczasowa > zmieniasz na folder który ma conajmniej 4,5 GB.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

ja posiadam Nero 6 i nie widze tu zmiany dysku.

Nero burning ROM to część składowa pakietu Nero.

start > wszystkie programy > nero > nero express (lub burning rom > opis jak wyżej) > więcej > konfiguruj > pamięć tymczasowa

Jeżeli masz Nero Ekspress to otwierasz główne okno klikasz na “więcej”>>konfiguruj i tam masz “pamięć tymczasowa”.