Problem z nagraniem kopi zapasowej

Witam!! Mam problem z nagraniem kopi zapasowej systemu. Trzy dni temu kupiłem laptopa ACER 57202, nowy z zainstalowanym systemem Windows Vista. Dotychczas korzystałem tylko i wyłącznie z XP, więc nie bardzo wiem o co z tym systemem chodzi. Sprzedawca w sklepie powiedział mi jak spytałem odnośnie sterowników, że nie są dołączane do laptopa przez producenta. Trzeba wykonać kopie zapasową z polecenia: ‘‘konserwacja-centrum kopii zapasowych i przywracania’’ do tego będę potrzebował dwie płytki DVD. Dzisiaj wykonałem taką kopie, tzn. nie do końca, z jedną płytą nie było problemu, jak włożyłem drugą to po czasie wyskoczył mi komunikat, że wystąpił błąd w tworzeniu kopii zapasowej. Z góry dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam Ps. Dzwoniłem kilka minut temu do sklepu i koleś, który sprzedawał mi kompa, powiedział, że podczas tworzenia kopii muszę zaznaczyć najwcześniejszą datę jaka jest tam możliwa, ale niestety nie widzę tego tam. Nie wiem gdzie mam taką datę ustawić :frowning:

nie potrzebujesz sterowników bo system, który masz ukryty na partycji dyskowej w komputerze jest dedykowany dla Twojego laptopa i ma wszystko co potrzebne jeśli chodzi o obsługę sprzętu w tymże komputerze.

No rozumiem, ale teraz problem jak to nagrać, gdzie ustawić tę najwcześniejszą datę??

No chyba jednak nie pomoże:(:frowning:

Wszystko czego potrzebujesz Masz w narzędziach ACERA eRecovery - tam dokonasz nagrania kopii systemu operacyjnego wraz z kompletem sterowników i aplikacji dołączonych przez firmę Acer - w przypadku Microsoft Windows Vista potrzebne będą 2 płyty DVD, z nich też w razie potrzeby zainstalujesz system po awarii.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Dziękuję za pomoc, ale powiedz mi jeszcze gdzie ja to mam znaleźć ACER eRecovery, szukam i bez rezultatu :frowning: Pozdrawiam Ps.Znalazłem:), ale są tam trzy polecenia:

1.Utwórz fabryczny domyślny dysk

2.Utwórz dysk kopii zapasowej bieżącej konfiguracji systemu

3.Utwórz dysk kopii zapasowej sterowników i aplikacji

a więc co w związku z tym mam wybrać. Chodzi mi o to by mieć cały system i niezbędne sterowniki na płycie

Wybierz: _ 1. Utwórz fabryczny domyślny dysk _

I w momencie gdy to wybiore, bede mial caly system ze sterownikami na płycie??

Tak powinno się stać - zawartość zmieści się na 2 płytach DVD