Problem z nagraniem obrazu .iso

Witam

Pobrałem program,który ma 8gb i jest w formacie iso .Wcześniej nie zakupiłem odpowiednich DVD (te które posiadam mają 4,7gb i przy próbie nagrania jest napisane że nie można wykonać operacji ponieważ płyta ma za mało miejsca).Moje pytanie brzmi:Cze jest jakiś sposób a to coś znalazło się u mnie na komputerze bez zakupu nowych DVD?

Z góry dzięki…

Tak, jeżeli to nie jest plik .iso naprzykład windowsa 7 to możesz użyć programu takiego jak:

Daemon Tools

Bądź Alcohol 120% w wersji trial. Ale polecam jednak zakupić DVD DL.

A po co kupować jeżeli są darmowe programy które są równie funkcjonalne… tam gdzie nie trzeba nie wprowadzajmy niepotrzebnych kosztów :slight_smile:

Bądź Alcohol 120% w wersji trial = w wersji w pełni funkcjonalnej za darmo przez 30 dni. Jeśli to pierwsza i ostatnia przygoda z .iso rzecz jasna. Na dłuższą metę Daemon Tools. :slight_smile:

Zgadzam się

Ok rozumiem ale może mi ktoś powiedzieć czy to trzeba jakoś przedzielić na dwie części czy coś w tym stylu?

Nie no jeżeli chcesz zainstalować to co jest na .iso na dysk twardy to nie trzeba nic dzielić… Jeżeli chcesz wrzócić na DVD to trzeba dzielić no chyba że kupisz płytę Dual-Layer ale żeby nagrać płytę dual layer potrzebujesz nagrywarkę która takie płyty obsługuje

Ja .iso otwieram WinRAR’em :o

Po co wiele innych programów ?

Iso trzeba otworzyć winrarem a potem nagrać na płytę z tego co się orientuję?

Niekoniecznie, można zamontować .iso w wirtualnym napędzie tworzonym przez program taki jak deamon tools czy powerISO

Rozumiem,właśnie próbuję zrobić to winrarem ,tak jak to przedmówca robi :smiley:

Jednak kupię nowe płyty,nie udało się