Problem z nagraniem płyty w formacie DVD-Video

Witam!

Mam taki problem związany za nagraniem płyty DVD-Video. Z góry piszę że nie chcę Ashampoo Burning Studio 2010 i 09 też nie(w ogóle nie chcę tego programu), Nerem próbowałem ale nie ma głosu w menu i w każdym filmie(poza tym jakość obrazu jest przeciętna). Kolega polecił mi program ZC DVD Creator Platinum 6, niestety nie mogę nagrać płyty(wszystko jest ustawione poprawnie, konwertować mogę ale nie mogę zapisać), też polecił mi program BrunAware Free 2.3.5, to samo tylko mogę nagrać, ale tylko jak zwykłą płytkę. Ja i on nie mamy już pomysłów więc zwracam się z prośbą jakim programem nagrać dobrą płytkę DVD-VIDEO(tak abym mógł ten film obejrzeć na stacjonarnym odtwarzaczu DVD). Moje DVD nie odtwarza plików w formacie *.AVI tylko *.ifo i *.vob(czyli format VIDEO_TS). Chyba wszystko napisałem co powinno być potrzebne.

Pozdrawiam

http://www.dobreprogramy.pl/Any-Video-C … 13038.html użyj tego convertera i filmik nagraj na płytkę.

VIDEO_TS nie jest formatem. To jest folder na płycie, w którym jest umieszczony film. Sam film jest w formacie MPEG-2. Wypróbuj VSO ConvertXtoDVD lub WinAVI Video Converter.

Od zawsze używam Nero Vision do robienia DVD-Video,bo sprawdza się najlepiej…

Nie wiem dlaczego masz problemy z dźwiękiem,może kwestia ustawień?

Ja wybieram zawsze Dolby Digital 5.1 i wszystko jest OK! Tak samo jakość wideo ustawiasz

w opcjach konwersji,no chyba że plik który przerabiasz jest kiepskiej jakości to wtedy nic nie pomoże!

Mam nero 7 premium i przy wypalaniu płyty ustawiam Book-type na DVD-Rom

mam wtedy pewność że płyta pójdzie nawet na starszym odtwarzaczu DVD.

To: Mam przekonwertować film i to co przekonwertuje mam samodzielnie nagrać na płytę? Czy program sam to zrobi? Any video Conwerter u mnie nie chce coś przekonwertować na dany format, albo dojdzie do połowy i stanie. Wtedy komp mi się strasznie muli i tylko restart pomaga. wosmar ja mam Nero 7 Esentialis (chyba tak się pisze). Ja mam wiekowe DVD i to ustawienie mogło by mi bardzo pomóc.