Problem z nagraniem płyty w nero

Witam!

Napotkałem ostatnio na dość osobliwy problem z Nero Express v6. Mianowicie - jest to oprogramowanie, które otrzymałem wraz z notebookiem (lenovo). Pewnego pięknego dnia, w czasie uruchamiania systemu pojawił się jakiś dziwny komunikat (nie przytoczę go dokładnie, ale wydźwięk był dość jasny - licencja na Nero wygasła - skontaktuj się z dostawcą). Od tamtej pory, mimo przeinstalowania samego programu (komunikat przestał się pojawiać) nie mogę nagrać żadnej płyty. Przechodzę normalnie przez cały kreator, i w momencie, gdy klikam na “zapis” Nero głupieje. Ekran aplikacji znika, windows (vista basic) pokazuje komunikat, że “program nieoczekiwanie zakończył swoje działanie, system windows wyszukuje dostępne rozwiązania” (czy jakoś tak). Próbowałem kilka razy restartować komputer, przeinstalowywać Nero i nic. Objaw nie znika. Najgłupsze jest to, że wszystkie inne programy działają prawidłowo, tylko Nero się tak zachowuje.

Proszę o pomoc/radę co z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam.

Piotrek

Prostę rozwiązanie… Odinstaluj Nero , wyczyść rejestr, ściągnij z DP program Ashampoo, wystarczy że zarejestrujesz się i masz za free program… Bardzo dobry, po polsku i łatwy w obsłudzę…

skoro wygasła to reinstalacja nic nie da, być może stąd te problemy.

to nie jest kwestia licencji - dopytywałem zarówno w sklepie, jak i na infolinii Lenovo (swoją drogą śmieszne to trochę, że oni “nie mają informacji o takim problemie”). Wersja nero dostarczana z tym notebookiem nie jest ograniczona czasowo…