Problem z nagraniem projektu w ProShow Producer

Witam. Mój problem jest następujący: ostatnio zacząłem sie bawić programem ProShow Producer wszystko jest w porządku tylko że kiedy nagrywam już tym programem swój zrobiony filmik to po jakimś czasie cały program się wyłącza i nie może przez to nagrać mi do końca pliku video na dysku. Proszę pod powiedźcie mi w czym jest problem i jak go naprawić??? ![-o<

Jaka to wersja programu? Jeżeli to trial, to taki objaw może występować.

Mam pełną wersję programu, ale już wszystko jest w porządku, uruchomiłem ponownie komputer i teraz wszystkie filmiki mi nagrywa do końca, nie mam pojęcia co wcześniej było przyczyną, ważne że już wszystko działa jak należy. Pozdrawiam.

ronino1

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam!

jestem nowa na forum i może nie w tym miejscu co trzeba pytam, ale mam problem i liczę na waszą pomoc robie właśnie prezentacje w Proshow producer wersja 3.2 i mam nastepujacy problem:

po zapisie prezentacji do pliku avi, odtwarzam ja i tu sie zaczyna cala sprawa prezentacja jest zapisana ale dźwięk w niej co jakis czas zanika, poza tym obraz jakby leciutko był w slow motion, nie mam pojecia co jest nie tak mam caly zestaw kodeków, (na podgladzie jeszcze w programie ten problem jest tylko na samym początku prezentacji(dźwięk jest jakby przerwany na moment potem juz jest ok obraz ok)jeśli macie jakiś pomysł błagam ![-o<

a teraz doszedł kolejny problem: program ładuje mi film (bardzo długo) a jak już załaduje i chce zacząć pracować to program się wiesza!!oszaleje błagam o pomoc ![-o<

Jaką masz wersję DirectX? Wpisz w Uruchom- dxdiag i daj OK. Będzie na dole okna, które się ukaże. Przepisz cały numer, także to w nawiasie.

DirectX 9.0c (4.09.0000.0904), aha i czy wielkość pliku może miec wpływ? z gory dziekuje za odpowiedź :slight_smile:

a ja mam taki problem z pokazem slajdów: otóż w czasie podglądu wszystko jest ok,a podczas zapisywania na podglądzie fotki rotują (obracają się) w różne strony, mimo że nie wybrałem takiego efektu - zdjęcia miały przechodzić z jednego w drugie. I zapisany filmik AVI też ma te obracające się zdjęcia…

Witam wszystkich!

Przyłączam się do tego samego problemu co powyżej.

Proszę niech ktoś pomoże ![-o<

Pozdrawiam.

Ja mam takie pytanko

jak zmienic plik na taki zeby mi prezentacja weszła na youtube/??

Zrobiłem sobi fajną prezentacje i nie umie jej wrzucic na youtube a dopiero zaczołem w tym programie sie bawić

proze o pomoc z góry Dziękuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz:):):slight_smile:

Dodane 01.03.2009 (N) 0:33

Ja mam takie pytanko

jak zmienic plik na taki zeby mi prezentacja weszła na youtube/??

Zrobiłem sobi fajną prezentacje i nie umie jej wrzucic na youtube a dopiero zaczołem w tym programie sie bawić

proze o pomoc z góry Dziękuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz:):):slight_smile:

zainstalowąłem triala najnowszą wersję proshow directora, wszystko ładnie pieknie,tylko,że każdy projekt tworzy się z paskiem informacyjnym :slight_smile:

jest szansa aby tego uniknąc >?

Witam, może troszkę nie w temacie, ale mam takie pytanie. Czy wie ktoś, jak skopiować efekt oddalania się zdjęcia (chodzi o ustawienie pozycji startowej względem oryginału) do wszystkich zdjęć w projekcie?

Pozdrawiam

Jacek