Problem z nagrywaniem dvd

Pomimo że podobne tematy są już na forum, to mój problem jest dalej nierozwiązany pomimo że wykorzystałem kilka wskazówek . Mianowice:

nagrałem sobie na polsacie film , chciałem usunąć reklamy i nagrać jako dvd-video. I tu pojawił się problem, za pomocą programów Ulead DVD MovieFactory oraz TMPGEncDVDAuthor chciałem wykonać tą operację. dało się to łatwo zrobić ale w wyniku tej operacji został przesunięty obraz o jakieś pół minuty tak że po nagraniu płytki najpierw leci obraz a po chwili dopiero dźwięk . film z karty nagrał się dobrze ale jak próbuję coś usunąć ze środka to odrazu przesuwa mi się dźwięk. próbowałem użyć także Video edit magic,

Ulead® MediaStudio® Pro 8 oraz też było podobnie . jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o poradę :jak usunąć kawałek filmu(reklama) ew. dodać menu i żeby dźwięk się nie przesunął lub jakim programem wyrównać dźwięk z obrazem

snajp => napiszę Ci, jak ja to robię, bo nie używam tych programów, o których piszesz. Zapisuję film na dysku w formacie MPEG2. Jeżeli są reklamy, to logiczne, że jest więcej “obróbki”. Tnę film na kawałki za pomocą programu Easy Video Splitter (tego typu programów jest sporo, ale ja używam akurat tego). Po tej operacji mam kawałki filmu, ale pozbawione reklam. Teraz za pomocą programu Easy Video Joiner łączę te kawałki w jedną całość. W wyniku tego mam film w formacie MPEG2 pozbawiony reklam. Nie ma tu mowy o żadnych przesunięciach video do audio (te same operacje możesz zrobić za pomocą darmowego programu VirtualDub albo VirtualDubMod). I dalej zależy od fantazji i potrzeby. Ja nie konwertuję filmów z TV do formatu DVD (choć bez problemu zrobi to np: NeroVision). Przekonwertowuję ten materiał filmowy do formatu AVI (XviD albo DivX). A tu możliwości masz duże, bo softu tego typu jest bardzo dużo. A jeśli chcesz przerobić ten materiał filmowy koniecznie do DVD to masz tu lekturę:

http://www.divx.howto.pl/index.php?modu … es&subid=2

dzięki za pomoc, a dvd wybrałem dlatego bo jest szybciej