Problem z nagrywaniem dźwięku

Mam karte dźwiękową SB Live 5.1 musze coś nagrać[chodzi mi o dzięk] przez mikrofon. Używam do tego calu programu Creative Recorder, który jest dołączony wraz z sterownikami i innymi programami od tej kartu. Zarówno w tym programie jaki i w jednym z narzędzi do ustawiania dźwięku można ustawić efekty dźwiękowę [np. Zeus kobieta, męszczyzna itp] ja potrzebuje wykożystać pare z tych efektów więc ustawiam jeden z nich nagrywam i wszystko jest dobrze zapsuje odtwarzam to w winampie i dalej działa, ale w opcjach [karty] wyłanczam opcje danego efektu “set all to default” i w tym momencie cały dźwięk wraca do normalnej postaci [czyli zwykłego mojego głosy]

Więc chcę wiedzieć co trzeba zrobić by nagrywany dźwięk był odrazu nagrany z tym efektem??

hmm, z tego co wiem to raczej nienagrasz tego dzwieku od razu z przeróbką. Ja sie tym bawiłem, ale tylko dzwiek “zniekształaca” jak masz EAX wlączony. Moze sprobuj programu który sciaga dzwiek przepuszczony przeez karte dzwiekową.

A jak taki program się nazywa??

szczerze to niemam pojecia, ale slyszalem o czyms takim

ej zrob tak, wejdz do creative recorder, i wybierz to zródło, a poprawej masz ikonke EAX, i tam walcz ten efekt i spróbuj nagrac. Prześlij wyniki bo jestem ciekawy

Możesz sprawdzić Goldwave: http://www.goldwave.com

Świetny edytor audio, posiada możliwość nagrywania z praktycznie wszystkich źródeł… powinien łapać wszystko co idzie na głośniki…