Problem z nagrywaniem filmu w mpeg

Witam!

Potrzebuję nagrać serial w formie działającej na każdym odtwarzaczu DVD, z menu. Wszystkie odcinki są już w mpegu, jednak żaden program nie chce mi tego zgrać z menu - Power Producer 2 Gold, który miałam zainstalowany od razu z oprogramowaniem w połowie wyrzuca mi płytkę. NTI CD&DVD Maker w żadnej ze swych opcji nie przewiduje nagrania formatu .mpeg, nie mówiąc już o menu. Czy ktoś zna jakiś chociażby przeciętny program, który pozwoli na nagranie tego z menu? Najlepiej darmowy albo jakaś wersja testowa, potrzebny mi jest tylko na teraz, używam nagrywarki bardzo sporadycznie (ale jest sprawna). Proszę o pomoc.

spróbuj tym jeszcze mnie nie zawiódł http://translate.google.pl/translate?hl … LQ_PLPL352 :slight_smile:

[quote=“dansemacabre76”

w połowie wyrzuca mi płytkę

Mieszczą się na płytce, co prawda na jednej 4.7gb tylko 2 odcinki, no ale ważne, żeby się nagrało… Tomasz65, zaraz sprawdzę :slight_smile:

update: wszystko wskazuje na to, że DVDStyler upora się z moimi problemami! Trochę jednak zdołował mnie estimate finish - 03:31 24 XII :wink: No cóż, jutro dam znać, czy wątek aktualny :slight_smile:

update update: no to się nagrało. Odtwarzając na komputerze wygląda to dokładnie tak, jak chciałam, na DVD niestety nie. Pokazuje mi stworzone menu, po czym zanim zdążę wybrać film, płytka sama się zatrzymuje i na tym koniec. Już naprawdę nie wiem, co robię nie tak :frowning:

Cześć może prublem tkwi w nagrywarce ? wysyłam linka do poradnikadla dvd styler http://www.videoaudio.pl/art-55_tworzen … styler.htm :slight_smile: