Problem z nagrywaniem głosu podczas aktywnego Miks Stereo

(Happens) #1

Witam. Tak jak w temacie. Mam problem z funkcją miks stereo w systemie Windows XP Home. Problem wygląda tak, że ogólnie miks stereo chodzi, ponieważ słychać muzykę na filmikach nagrywanych przeze mnie, lecz w tedy nie działa mikrofon, a chciałbym żeby miks oraz mikrofon chodził jednocześnie. Posiadam system 32 bit. Płyta główna to Gigabyte VM900M, karta graficzna zintegrowana VIA HD Audio (Sterownik). Proszę o pomoc. Potrzebuję pilnie nagrać filmik.

(pawcio1212) #2

a tego nie ustawia się w programie do nagrywania

(Happens) #3

Ustawia się. Nagrywam FRAPS'em. Ustawione tam mam Miks Stereo (VIA HD Audio) lecz właśnie występuję problem opisany w pierwszym temacie.

(pawcio1212) #4

może ściąłem jakiegoś super frapsa ale w nim jest opcja record external input i jeśli to zaznaczysz to mikrofon się nagra

(Agatonster) #5

Happens ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Happens) #6

Na chwilę obecną posiadam dwa systemy operacyjne (Windows XP, Windows 7) i tylko w Windows 7 jest taka opcja. Na XP nie ma...

Dla Moderatora : Nazwę tematu już poprawiam.

(pawcio1212) #7