Problem z nagrywaniem głosu podczas aktywnego Miks Stereo

Witam. Tak jak w temacie. Mam problem z funkcją miks stereo w systemie Windows XP Home. Problem wygląda tak, że ogólnie miks stereo chodzi, ponieważ słychać muzykę na filmikach nagrywanych przeze mnie, lecz w tedy nie działa mikrofon, a chciałbym żeby miks oraz mikrofon chodził jednocześnie. Posiadam system 32 bit. Płyta główna to Gigabyte VM900M, karta graficzna zintegrowana VIA HD Audio (Sterownik). Proszę o pomoc. Potrzebuję pilnie nagrać filmik.

a tego nie ustawia się w programie do nagrywania

Ustawia się. Nagrywam FRAPS’em. Ustawione tam mam Miks Stereo (VIA HD Audio) lecz właśnie występuję problem opisany w pierwszym temacie.

może ściąłem jakiegoś super frapsa ale w nim jest opcja record external input i jeśli to zaznaczysz to mikrofon się nagra

Happens ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na chwilę obecną posiadam dwa systemy operacyjne (Windows XP, Windows 7) i tylko w Windows 7 jest taka opcja. Na XP nie ma…

Dla Moderatora : Nazwę tematu już poprawiam.

http://www.youtube.com/watch?v=sDqG3q89V2Q