Problem z nagrywaniem klipów sterownikiem AMD ADRENALIN

Witam, mam problem z nagrywaniem AMD ADRENALIN gdy startuje nagrywanie jest sekundowa ścinka i jak np. po minucie stopuje nagrywanie, sprawdzam folder z nagraniem i nagranie ma 46kb i nie da się go odtworzyć. Jak nagrywam OBS wszystko dobrze jest. Liczę na pomoc.
Moja Specyfikacja:
i3 4150
Gigabyte R9 390 8GB
8GB RAM
Asus B85M-E

probowales odinstalowac i ponownie zainstalowac AMD ADRENALIN? zobacz ustawienia w programie jakies oraz co jeszcze mysle abys zrobil czy folder gdzie ma sie zapisywac twoje nagranie nie jest przepelniony

Zainstalowałem ponownie sterownik i uruchomiłem ponownie komputer i dalej to samo.

Wszak masz odpowiedź… AMD. :zipper_mouth_face:

No tak. Bo na pewno nie należy się zainteresować dobranym kodekiem tylko zwalić wszystko na AMD… Ehh…

Moje ustawienia w Radeon Software:

Nagrało jak należy.

Identycznie mam takie same ustawienia. Poprzednio miałem Radeona R9 290X i było git, ale przed tą sprawą nagrałem 2 klipki R9 390 co mam teraz. Tylko nie wiem co teraz się dzieje, bo w OBS enkoder mam na Sprzętowy AMD i jest git, a gdy chce nagrać coś AMD Adrenalin zapisuję się filmik 4 sekundy z czarnym ekranem albo filmik który jest uszkodzony. Nawet gdy się odpala nagrywanie to w prawym górnym rogu nie pokazuje się komunikat że rozpoczęto nagrywanie. Zorientowałem się teraz że nagrywanie nie startuje tylko gdy klikam skrót klawiszowy od razu pojawia się plik MP4 którego nie da się odtworzyć.

Poleciłbym DDU i instalację sterowników na nowo. Robiłeś czystkę sterowników po wymianie GPU?

Po wymianie usunąłem sterowniki z R9 290X i zainstalowałem nowe dla R9 390. Zainstalowałem to DDU i wypakowało się to w jakimś folderze, odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem od nowa i dalej to samo.

Dobra do zamknięcia. Po aktualizacji Win 10 naprawiło się. Dzięki za pomoc :slight_smile: