Problem z nagrywaniem na DVD

Witam , od około miesiaca jestem posiadaczem nagrywarki DVD , wczesniej mialem zwykla CD-RW , z jakis tydzien temu nagrywalem na zwykla plyte CD pliki i bylo wszystko ok . Dzisiaj chcialem pierwszy raz w życiu :stuck_out_tongue: nagrac plyte DVD i co , niemoge probowalem w 3 programach i nieda sie , wystepuje blad nawet w symulacji przy 99% , w nero jest napisane takie cos:

dc1d28ed34d2c0d5m.jpg

niewiem o co chodzi , pierwszy raz nagrywam DVD , jestem poczatkujacy w tych sprawach :] … prosze o pomoc dziekuje z gory …

  1. DVD mogła być uszkodzona

  2. Mogłeś ustawić prędkość nagrywania wyższą, niż płyta wytrzyma.

chodzi ci ze nagrywarka dvd zepsuta czy plyta ?? , probowalem na dwoch plytach i to samo dalej , a predkosc niedawalem na maximum , dawalem na przedostatnia … a plyty to OMEGA 8x 4,7gb

Troche mnie dziwi czemu zapisujesz w systemi pakietowym UDF

Zapis pakietowy - UDF

"System plików UDF został zaprojektowany jako alternatywa dla formatu ISO 9660, który posiada sporo ograniczeń związanych z nagrywaniem dużej liści niewielkich danych. Używając UDF możemy przenosić małe ilości danych na płycie CD, dodawać kolejne niewielkie pliki czy też w prosty sposób usuwać czy też modyfikować już zapisane informacje. "

No ale luz…

1)wina płytek (sam miałem takie felerne i nic - same błedy albo wogóle nie rusza)

  1. Uaktualnij Firmware nagrywarki

  2. Najowsze nero albo spróboj innym programem.

jakie radzisz kupowac ??

niebardzo sie orientuje skad sciagnac i co dalej …

w kilku sprawdzalem i nic , dalej to samo …

jakby cos wam pomoglo to taka mam nagrywarke :

http://www.lge.com/products/model/detail/gsa-h22n.jhtml