Problem z nagrywaniem płyt

Gdy chce obojętnie co nagrać z komputera na płyte CD lub DVD wyskakuje mi komunikat że system windows napotkał błąd ponów próbe. Ponawiam i ponawiam a to nic nie daje, w dalszym ciągu nie moge nic nagrać. :-x

POMOCY! !!

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

weszłam na start, później na panel, ale nie ma rzadnych narzędzi administracyjnych

To prawym na mój komp > zarządzaj > podgląd zdarzeń >

To co w opisie.

weszłam, a póżniej na aplikacje i były tam błedy.

a jak mam je wkleić?

klikasz 2 razy na błąd i otwiera się okieno. wrzucasz screena względnie CAŁY opis w w tymże okienku, z szarego i białego pola :slight_smile:

ale gdzie mam go wrzucić? w jakie pole? no i jak?

Jak wejdziesz w jakiś błąd masz opis na szaro, zaznaczasz mychą co jest w opisie > lewy ctrl i klawisz c (razem) > na forum wklejasz za pomocą lewy ctrl i klawisz v (razem).

Aplikacja powodująca błąd cnxmon.exe, wersja 1.0.0.1, moduł powodujący błąd cnxmon.exe, wersja 1.0.0.1, adres błędu 0x000015d8.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

to tej to z tej szarej ramki

@Monika666 innych nie ma? Ten błąd to z neostradą związany. Czy to Ci dokładnie wyskakuje? Czy inny?

Czym nagrywasz - jakimś programem, czy za pomocą narzędzia wbudowanego w windows?

A dokładnie?

@forka załóż nowy temat i opisz dokładnie.

jest pełno tych błędów

jeszcze znalazłam takie błędy:

Aplikacja zawieszająca IEXPLORE.EXE, wersja 6.0.2900.2180, moduł zawieszenia hungapp, wersja 0.0.0.0, adres zawieszenia 0x00000000.

Aplikacja powodująca błąd neostradatp.exe, wersja 5.6.0.213, moduł powodujący błąd mfc42.dll, wersja 6.0.8168.0, adres błędu 0x00009314.

Aplikacja powodująca błąd comcomp.exe, wersja 5.5.0.391, moduł powodujący błąd comcomp.exe, wersja 5.5.0.391, adres błędu 0x000197d7.

Jest ich jeszcze więcej

Wszystkie błędy powiazane z aplikacją dostępową neo. Wywal ją najlepiej, a jeśli nie to koniecznie przeinstaluj :slight_smile: