Problem z nagrywaniem płyt

Witam, mam problem albo z Nero, albo z nagrywarką DVD (posiadam LG GSA-H10N). Płytka z wieloma folderami nagrywa się normalnie, tak jak zawsze i nie wyskakują żadne błędy. Jednak gdy potem próbuję otworzyć cały folder, nie ma zawartości - maksymalnie pojawia się 1 folder, przy czym wgrywanych było o wiele więcej. Nie wiem, co się dzieje:/ Już kilka płyt próbowałam i nic :confused:

ja też tak miałem, wyrzuciłem płyty i kupiłem nowe innej firmy, nagrałem z dwie jak na razie działa. może to wina nośników?

ja mialam nagrywarkę dvd samsunga i jak chcialam nagrać np. 100 mp3 to niby się nagrało,ale po nagraniu okazało się że z tych 100 piosenek jest tylko np 30,nagrywarka była na gwarancji,więc oddałam do naprawy,a oni dali mi nową :mrgreen:

kupywałeś płyty w supermarkecie. Może polożyłeś je na tej taśmie co się towary kładzie i się rozmagnesowały.

@el polaco rozmagnesować to się mogą dyskietki, zapis na CDR polega na czym innym (dla nośników optycznych najbardziej zabójcze jest działanie światła słonecznego)… LOL

jeżeli korzystasz z nero masz takie funkcje jak info o nośniku, testuj napęd, sprawdź jak ci nagarało te CD za pomocą tych funkcji nero

Jakie to są płyty (jakie jest ich MID)? Jaka wersja programu Nero? Jaki BIOS w nagrywarce? Z jaką prędkoscią były wypalane? Zainstalowane ASPI? Od kiedy tak się dzieje?

Ja bym: wyłączył komputer, podociskał wszelakie kabelki i taśmy, zainstalował ASPI, zaktualizował Nero do wersji 7.10.1.0, zaktualizował BIOS nagrywarki do wersji JE07, uruchomił ponownie komputer, nagrał na płytę Verbatim’a piosenki (prędkością 8x w wypadku CD, 4x w wypadku płyty DVD) i potem jeszcze ją testnął programem Nero CD-DVD Speed’em funkcją “Scan Disc” a potem funkcją “Jakość dysku” z prędkością tak ok 8x, zrobiłbym screena w formacie .png i wrzucił na forum by inni użytkownicy mogliby się wypowiedzieć na temat wykresu. :wink:

A jak nadal będzie lipa - trzeba będzie dalej kombinować…

Już wszystko działa. W zasadzie nie wiem, czy był to problem z płytami, czy z Nero. Teraz użyłam programu DeepBurner oraz innych płyt :slight_smile: