Problem z nagrywaniem płyt

Witam, chciałbym wiedzieć czemu nie mogę nagrać filmu na płyty pokazanie poniżej. Film, który chcę nagrać waży 300MB. Na płycie z Kauflandu (tj. ta z szaro-niebieskim opakowaniem) wszystko się dobrze nagrywa, natomiast nie mam tych płyt tyle ile potrzebuje, a kupowałem je kilka dobrych lat temu. Kiedy próbuję nagrać na dwie następne płyty wyskakują mi poniższe błędy. Nagrywać próbowałem zarówno jak i z nagrywania systemowego, jak i z programu Ashampoo Burning Studio FREE.

Bez%20nazwy%201

Jakie wyjaśnienie błędów zostanie wyświetlone po kliknięciu w “średni błąd”, a potem “Idź do tabeli zawartości”?

A nagrywarka ile ma latek ?

Kaufland i Esperanza do utylizacji / śmietnika?

No tośmy się dowiedzieli :stuck_out_tongue_winking_eye: Masz możliwość sprawdzić te płyty w innej nagrywarce przy próbie nagrania tego samego pliku?

I po drugie tak jak napisał kolega @Drapek88 . Kiedy ostatnio używałeś tego napędu?

Nagrywarka ma 3 lata, ale tak jak pisałem, płyty z kaufa te szaro-niebieskie normalnie się dało nagrać. Używałem 25.06 ostatni raz. Próbowałem na dwóch innych komputerach i to samo

Próbowałeś ustawić prędkość zapisu na sztywno, np. 16x ?

1 polubienie

Ja jeśli muszę, a ostatnio bardzo rzadko chyba, że coś do urzędu to nagrywam w BurnAware Free zawsze z najniższą prędkością i zawsze zakańczam płytę. Mnie się nie spieszy, a zawsze nagrywa się bez problemów.

2 polubienia