Problem z nagrywaniem w nero

Mam taki problem z nero, nie moge nagrac zadnej płyty niby wszystko jest ok a gdy dochodzi do 100% wyskakuje bład ze zapis sie nie powiódł.

wklejam log z nero:

http://www.wklejto.pl/24965

Jakich płyt używasz? Czy są nieponiszczone i czyste? Z jaką prędkością nagrywasz? Jaka to wersja Nero?

Nie są to pirackie programy? No i jaka prędkość, optymalnie należy dać połowę maksymalnej (ew. 2/3).

Uzywam tylko nowych płyt i sa to verbatim kupiłem w trzech roznych sklepach wiec płyty odpadają. Versja nero to 8.3.6. Zawsze nagrywam z predkoscią 10 czyli najmniejszą. Kiedys to wszytsko bylo ok a od pewnego czasu nie moge nic nagrac i zniszczylem juz 5 płyt.

miałem identyczny problem, ustąpił po wymianie napędu

ps ja nagrywam 52 (max) i nie zepsułem żadnej płytki i tak napęd nie osiąga maksymalnej prędkości na początku płyty tylko na kilku ostatnich ścieżkach

No tak ale laptopa mam dopiero jakies pół roku a własnie udało mi sie nagrać płyte przez kopiowanie w windowsie a system to vista.

na wynikach wyszukiwania w google wszyscy piszą że nagrywarka to szajs i że masz kupić coś stacjonarnego (ja się nie wypowiem bo nagrywarki mnie jakoś mało interesują)