Problem z nagrywaniem

Witam.Jestem nowy na forum i chciałbym wszystkich pozdrowić:)Mam problem bo na święta dostalem nowy komputer no i zaczeło się testowanie itp zainstalowalem sobie pare fajnych gier no i razem z tym frapsa chcialem sobie nagrać pare rzeczy wszystko bylo ok ładnie nagrywałem.A potem coś grzebałem i zrypałem wszystko bo teraz jak nagrywam w CS:Source to Po nagraniu jak chcę zobaczyc moj filmik to nie ma wcale dzwięku choć mam zaznaczoną opcje która odpowiada za to no i obraz raz idzie szybko raz normalnie a czasem to wgl.Program którym odtwarzam filmik się wyłacza i bład wywala.Moja wersja systemu to Windows 7 Wersja 32 Bitowa.Proszę o wyrozumiałość jeśli gdzieś walnełem literówke i jeśli zły dział też przepraszam.Liczę na szybką odpowiedz.

Pozdrawiam.Xider:)

Witamy i nawzajem :slight_smile:

A pamiętasz może, gdzie grzebałeś? W programie do nagrywania płyt czy jakimś menedżerem?

Na jakiej prędkości nagrywasz płyty? Jeżeli na najszybszej, to spróbuj obniżyć tę wartość.

No i przede wszystkim może płyty są jakieś kiepskie. Czasami warto wydać 20 groszy więcej.

Ehh.Nie nagrywałem filmikow tylko powiedziałem że nagrywalem frapsem filmiki z gier a potem jak chcę je odczytać to takie oto rarytasy mam:)

Czasami nie posiadasz odpowiednich kodeków ?

Aha.A mógłbyś mi dać linka wiem ze to noobowsko ale nie wiem czy będą dobre itp.?

http://www.dobreprogramy.pl/Rozszerzenia-multimedialne-i-kodeki,Kategoria,Windows,31.html

Polecam paczke k-lite.

Jeeest.Kocham ciebie wszystko teraz mam dobrze.Naprawde dzięki i innym który chcieli mi pomóc:)