Problem z Nagrywarką DVD LITE-ON IT Corp

Mam problem jak w temacie. Model Nagrywarki to LH-20A1H483C. Problem w tym że kiedy wkladam plytke (CD-ROM lub DVD-ROM) wyskakuje komunikat (… jest to nie prawidlowa aplikacja Win32) (gdzie w miejscu kropek program zakończony ‘’.exe’’ który powinien sie automatycznie uruchomic … o CO w TY CHODZI??? :o :o :o :o :o

proszę oPOMOC :!: :!: :!: :!: :!:

Masz problem z systemem, a nie z nagrywarką.

Nie prawda bo na innym systemie ( inny dysk) tez nie odtwarza . Czasami też pojawia się że,ZOSTAŁA UKOŃCZONA TYLKO POŁOWA APLIKACJI READ/WRITE PROCESS MEMORY’’ CO TO OZNACZA :?:

Jaki Windows, jaki program do nagrywania (oba komputery)?

  1. mam jeden komputer ale dwa dyski-oba z XP na pokładzie

2.obecnie program do nagrywania nie jest zainstalowany

Poza tym Cd-ROM który posiadam działa bez zażutu!! :frowning:

Czyli nagrywarka jest walnięta?? :frowning:

Możliwe.

Nie dawno rozebrałem ją i wszycho poprzeczyszczałem ale dalej nie działa . :frowning:

CHYBA JEJ ŻYWOT DOBIEGA KOŃCA :frowning:

CO do problemów ostatnio mi się wyświetlało że nie można skopiowac danego pliku bo wystąpil bląd urządzenia We-Wy

Wejścowego-Wyjściowego

====>> radeon95

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

radeon95 , aktualizuj Firmware nagrywarki.

Najnowsze Firmware dla Twojej nagrywarki pobierzesz -> STĄD.

>> Aktualizacja Firmware napędu optycznego <<

Niestety seba86mu ale aktualizacja firmware i zastosowanie się do twoich wskazówek nic nie pomogło jest tak jak wcześniej albo jeszcze gorzej bo teraz jeszcze komp sie zamula kiedy biorę ‘exploruj’ stacje DVD-ROM (o ile się da :smiley: ) , bo chociaż wcześniej się nie mulił , ale i tak nie mogłem przejżeć co jest na DVD :frowning:

DZIĘKI za fatygę :wink: