Problem z nagrywarka i nero

Witam

Mam problem z nero:/ Otóż nie wykrywa mi mojej nagrywarki DVD. Wszystko było w porządku do momentu jak zainstalowałem DEamona no i teraz jest możliwość zgranie tylko obrazu płyt:/ W żadnych ustawienieach nie ma mozliwosci nawet wyboru innego napedu jak ten wirtualny…

Macie jakiś pomysł co z tym zrobic??

Hey !!

No niestety nic z tych rzeczy nie pomogło:/ W dlaszym ciągu w wyborze napędu jest tylko IMAGE RECORDER a w ustawieniach nie można tego nigdzie zmienić:/ Napewno reinstalacja nero pomoże ale wolałbym dojść do tego jak to się stało:/ Jakies inne propozycje??

Uruchom Nero Express , otwórz panel po lewej stronie i usuń zaznaczenie użyj Nero Image Recorder [w kwadracie]

Niestety to też nie pomogło:/ Nawet jak odinstalowałem deamona ta sama sytuacja się pojawia…

Zainstaluj ponownie Nero użyj naoraw

Hmm ciekawe:/ Zainstalowaqłem na nowo i nic:/ W wyboraze napedy tylko Image Recorder…A co dziwniejsze chciałem użyć opcji kopiuj dysk dvd i co zauważyłem to to że w wyborze napędu źródłowego są 2 opcje - te same napedy dvd a powinna byc 1 nagrywarka dvd:/ Napęd docelowy to wciąż ten sam Image Recorder…

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 16:23

Próbowałem puścic ten naped w NeroDriveSpeed i niestety w trakcie wyskoczył następujący błąd:

LOGICAL BLOCK ADDRES OUT OF RANGE (052100)

Jest to nagrywarka Lite ON 16a7s SATA

Na początku wszystko było ok wiec nie wiem co sie stało:/ Moze miał ktoś podobny problem??

Pozdrawiam

Usuń nero za pomocą tego http://www.nero.com/nero7/deu/Clean_Tools.html

Jaka wersja nero?

Odmontuj napędy wirtualne w daemonie i też usuń.

Ponowna instalacja nero. Napisz czy wykrywa.

Jest to wersha 6.6.0.17 dostałęm ją wraz z nagrywarką i tu właśnie ppytanie czy ta wersja nie była np 15 - 30 dniowa??

I chyba problem rozwiązany - zaraz sprawdze

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 18:30

No i nistery problem pozostał:/ Odinstalowałem deamona, zainstaloewwałem nero 6.6.0.16 i w dalszym ciagu nie widzi mi nagrywaki…Qrde juz mnie to denerwuje…Nie wiem co mam zrobic…

Złączono Posta : 15.02.2007 (Czw) 18:31

A najlepsze jest to że w aplikacji nero drive info widzi mi 2 te same napedy dvd ale jednym z nich nie jest niestety nagrywarka lite on…

Ma ktos jeszcze jakies pomysły??

Daemon usunięty wraz z jego sterownikami i wpisami z rejestru?

A w mój komputer widać co?