Problem z Nagrywarką

Witam! !!

Mam laptopa Acer Aspier 1363 WLMI, i mam dziwny problem z nagrywarką, a mianowicie gdy nagram plyte dvd - r mimi i prz nagranie zostanie “zakonczone powodzeniem” potem nie czyta tej nagranej plyty. Dodam ze sa to plyty plusy, nie wiem jak jest z minusami. Natomiast nagrywalem “dvdrw Minus” i po jej nagraniu czyta ja bez problemu. nie mam takich problemow z nagrywanie zwyklych plyt cd i cdrw. Ma ktoś jakies pomysly o co chodzi, bo nie mam juz zadnych koncepcji… Dzieki za wszystkie posty

Sprawdż,czy twoja nagrywarka obsługuje plusy,ile masz czasu tą nagrywarkę,może to jedna z pierwszych i ma problem z nośnikiem,ważne jest kupno dobrego nośnika,napisz jakiej firmy była płyta,której nie dało się dobrze nagrać, płyty noname mogą być zawodne

Witam! !!

To prawda nie sa to jakies znane plytki (momerex i jakies no name) wczesniej na esperanzach nie bylo problemu a czy nagrywarka obsluguje minusy tego nie wiem:(a laptopa mam rok

Zmień nośniki na firmowe i gra.

Przeczyść soczewkę lasera napędu może brudna.

noname oznacza nośniki niewiadomego pochodzenia,które wyprodukowała jakaś egzotyczna firma,często są bardzo tanie i zawodne

To na jakich nośnikach proponujecie wypalac ta nagrywarka. Czekam na rozsądne propozycje Z góry dziękuje

Kup sobie 5 płyt różnych producentów i testuj i wiesz jakie kupować.

A najlepiej wróć do tych nośników z którymi nie było problemu.

Poczytaj

http://www.cdrinfo.pl