Problem z najnowszym FF [z Historią]

Siema , mam mały problem z najnowszym firefox’em .

Otóż od jakiegoś czasu podczas wpisywania jakiejkolwiek strony w polu adres, FF nie zapamiętuje żadnego adresu :|.

Tak samo jest podczas logowania na jakimś forum, muszę się za każdym razem logować na nowo :|, nie wiem co jest .

Dane są wpisane w pola ale nie loguje mi automatycznie chociaż mam zaznaczone aby logował automatycznie po wejściu na stronę :expressionless:

tak samo jest z historią. Po każdorazowym wpisaniu strony i po włączeniu na nowo ff nie ma nic :|.

Nie wiem co się dzieje, nic nie mieszałem w ustawieniach.

Proszę o pomoc bo naprawdę nie wiem co się dzieje z ta przeglądarką , a każde wpisywanie strony na nowo jest męczące.

Pozdrawiam

Sprawdź w: narzędzia>>opcje>>prywatność>>historia; oraz >>prywatne dane>>ustawienia.

Oczywiście w FF.

Czy używasz CCleanera lub podobnego programu?

Jeżeli tak to CCleaner >> Programy >> Firefox Mozilla >> okienko przy cookies pozostaw puste

:slight_smile:

w: narzędzia>>opcje>>prywatność>>historia

mam wszystko zaznaczone , wszystkie trzy okienka

@Leon$ nie nie uzywam zadnego dodatkowego programu

narzędzia>>opcje>> Bezpieczeństwo>>Hasła >> Pamiętaj hasła do witryn zaznaczyłeś?

:slight_smile:

sprawdź na kompie czy nie masz jakiegoś syfu mi się tak działo przez jednego wirusa.

Pozdrawiam

Jeszcze spróbuj start>>wszystkie programy>>mozilla firefox(tryb awaryjny) i zaznacz “przywróć ustawienia domyślne”. Może to pomoże.

@Leon$ cały czas mam to zaznaczone :confused:

To jeszcze raz bo nie odpowiedziałeś>>narzędzia>>opcje>>prywatność-zakładka prywatne dane>>ustawienia. Zobacz czy tam nie masz zaptaszkowane usuwanie przy zamykaniu ff “historię przeglądania” i "historię podręczną’. Tak jest w ff 2.0 w 1.5.0.8 jest troszkę inaczej.

nie jest zaznaczone