Problem z napisami do filmów DVD

Mam problem ponieważ mam kilka oryginalnych filmów DVD tylko że nie mają polskich napisów. Odtwarzam te filmy w GOM Playerze i zauważyłem że

można dodać w tym programie swoje napisy ściągnięte z jakiejś stronki tylko

że jest problem z synchronizacją nie moge dobrać poprawnych napisów ponieważ wszystkie jakby pokazują sie za wolno musze je przyspieszać tylko najgorsze jest to że nawet jak je dopasuje po kilku minutach znowu jest nie tak :frowning: czy moge jakoś ściagnąć synchro z napisów które sa w filmie w innym języku i dopasować je do napisów ściągniętych ze stronki??? Jeśli tak to jak to zrobić??? Chyba że macie może jakiś inny pomysł…prosze pomóżcie bo ja juz nie wiem co moge zrobic :frowning:

Sciagnij AllPlayera 2.4.

6benito9 polecam Sub Edit Player. :wink:

Wina nie leży po stronie programu po prostu na stronkach z napisami do filmów nie znajduje napisów do filmu DVD są tylko napisy do określonych torrentów a te napisy nie pasuja do filmów bo jak pisałem jest inne synchro…zadam pytanie jeszcze raz…czy moge ściągnać synchro z filmu DVD(np. angielskie napisy które są zamieszczone razem z filmem) i dopasować je do polskich napisów??? A jeśli tak to jak to zrobić???