Problem z napisami i nie tylko

Witam serdecznie.

Borykam się z 2 problemami. Jeden gorszy od drugiego :frowning:

  1. Po minucie wyświetlania filmiku, napisy w AllPlayerze źle się wyświetlają, tzn za szybko. Jak je w miarę uregulować? Nic a nic się na tym nie znam : (

  2. Na pulpicie mam taki plik:mnmnm.jpg Nie mogę go ani skasować, ani zmienić nazwy czy przenieść do innego folderu. Plik ma 0 bajtów. Jak go na dobre wywalić?

Będę bardzoooo wdzięczna za pomoc :slight_smile:

  1. Prawdopodobnie masz napisy nie do tej wersji filmu, ściągnij i zainstaluj Napiprojekt, on znajdzie i ściągnie Ci sam idealnie dopasowane napisy do katalogu z filmem.

  2. Ściągnij Unlocker i nim spróbuj.

  1. Napisy są prawdopodobnie do innej wersji filmu (z inną ilością klatek itp.) dlatego niepasują do Twojej wersji filmu. Możesz je przesunąć wchodząc w allplayerze w ustawienia / edytor napisów (napisy muszą być wcześniej załadowane do allplayera), następnie przesuwasz suwak nad którym jest napisane “Przesuń czas napisów o dodatkowe” w lewo lub prawo w zależności od tego czy napisy wyświetlają się za szybko <- lewo/za późno -> prawo.

Możesz też spróbować poszukać innych napisów w internecie lub spróbuj je znaleźć programem napiprojekt

  1. Umieść na forum logi z:

  2. Combofix, instrukcja: http://forum.idg.pl/bezpieczenstwo_komp … 18804.html

  3. hijackthis, instrukcja: viewtopic.php?t=36654

Logi wykonujesz w kolejności jaką podałem,

Logi wklejasz na stronie: http://wklejto.pl/

Dzięki wielkie! Udało mi się wszystko naprawić i usunąć niepotrzebny plik.

Pozdrawiam!

Dodane 07.03.2009 (So) 16:37

Witam ponownie.

Moje szczęście jednak nie trwało długo, bowiem znowu mam problem z napisami…

Gdy przestawię czas napisów, wszystko jest w porządku ale tylko przez chwilę. Potem znowu napisy idą za szybko albo za wolno. I sytuacja cały czas się powtarza. Muszę oglądnąć cały film i co chwilę poprawiać te napisy. Owe napisy ZAWSZE ściągam z napiprojekt. A gdy ściągnę z innej stronki, to jeszcze gorzej się wyświetlają niż te z napiprojekt. Czy jest jakiś inny sposób na prawidłowe wyświetlanie napisów lub ich konfigurację?

Bardzo proszę o wszelką pomoc, jestem załamana całą tą sytuacją ; (