Problem z napisami na DVD

Witam.

Przekonwertowałem sobie film z avi na dvd za pomocą programu Avi2DVD wraz z napisami. Problem polega na tym , że podczas ostwarznia na kompie napisy są a na odtwarzaczu ich nie ma :frowning:

Dodam tylko , że płytkę wypaliłem sobie Nero Vision tworząc przy okazji menu filmu… Raczej wszystko zrobiłem oki więc nie mam pojęcia czemu nie widzi napisów… POMOCY! !!

Może sprawdź na innym odtwarzaczu.

czyli powiadasz że film zgrałeś razem z napisami

(jeśli dobrze rozumiem to napisy wkonwertowałeś do filmu)

w takim wypadku jeżeli film jest w formacie 4:3) to jest prawdopodobieństwo że napisy są zbyt nisko ustawione w filmie.

…to prawda, napisy konwertowałem programem SubtitleTool do pliku “srt” a sprawdzać na innym odtwarzaczu raczej nie ma potrzeby skoro z płytki na kpmpie też nie widzi i obawiam się że wogóle ich tam nie ma bo w Power DVD funkcja napisy jest niedostępna w przeciwieństwie do tego co stworzyłem Avi2DVD, więc o co tu chodzi?? a wogóle to czy napisy są zawarte w pliku IFO czy wklejone bezpośrednio na film??

Złączono Posta : 21.02.2006 (Wto) 11:26

…zapomniałem dodać, że proszę o pomoc :slight_smile:

Złączono Posta : 21.02.2006 (Wto) 11:29

…ach, i chwilowo mnie nie będzie bo idę do pracy, więc nie będę mógł ewentualnie odpowiedzieć :frowning: proszę więc o możliwie jak najwięcej podpowiedzi.

…z góry dziękuję…